Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Старокостянтинівською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді у кримінальному провадженні за фактом надання неправомірної вигоди слідчому
Інформує Красилівська районна рада
7 Жовтня 2020 р.

      У листопаді 2018 року Старокостянтинівською місцевою прокуратурою повідомлялося про скерування до суду обвинувального акту за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди правоохоронцю – слідчому СВ Красилівського ВП ГУ НП в області.
      Так, намагаючись отримати вилучений у нього автомобіль, який використовувався злочинцем для вчинення кримінального правопорушення, житель Тернопільської області запропонував слідчому СВ Красилівського ВП Головного управління Національної поліції в області неправомірну вигоду, а 12.10.2018 надав таку неправомірну вигоду слідчому.
      За результатами судового розгляду, вироком Старокостянтинівського районного суду від 02.10.2020 вказану особу визнано винною за ч.3 ст.369 КК України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
 
      Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду упродовж 30 днів.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин