Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Анонси і оголошення
Інформаційне повідомлення Красилівської районної ради Хмельницької області про приватизацію об’єкта малої приватизації, а саме: нежитлової будівлі, що знаходяться за адресою: вул. Шевченка, 15-А, с. Мончинці, Красилівський район, Хмельницька область.
1 Липня 2020 р.

 

1) Інформація про об’єкт приватизації.
     Повне найменування об’єкта: нежитлова будівля
     Місцезнаходження об’єкта:Хмельницька область, Красилівський район, с. Мончинці, вул. Шевченка, 15-А.
     Дані про земельну ділянку:земельна ділянка не сформована.
     Інформація про балансоутримувача:Відділ освіти, культури, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 38418100), адреса: Хмельницька область, м. Красилів, пл. Незалежності, 2.
2) Інформація про аукціон.
     Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.
     Дата та час проведення аукціону: дата та година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС (електронною торговою системою) для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.
     Аукціон проводиться відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.
     Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
     Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.
3) Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.
     Стартова ціна об’єкта (без ПДВ):
     - для продажу на аукціоні без умов: 66394,00грн;
     - для продажу на аукціоні зі зниженням стартової ціни: 33197,00  грн;
     - для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 33197,00 грн;
     Розмір гарантійного внеску (без ПДВ): 
      - для продажу на аукціоні без умов: 6638,4 грн.
      - для продажу на аукціоні зі зниженням стартової ціни: 3319,7 грн.
      - для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 3319,7  грн.
     Розмір реєстраційного внеску (без ПДВ): 944,60грн.
4) Додаткова інформація.
     Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:
в національній валюті для перерахування гарантійного та реєстраційних внесків:
     Одержувач:  Красилівська районна рада Хмельницької області
     Код ЄДРПОУ:   04060602
     Рахунок: UA678201720355119004000043278
     МФО: 820172
     Банк: Держказначейська служба України, м. Київ
     Призначення платежу:(реєстраційний та гарантійний внески за участь в електронному аукціоні щодо приватизації об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень гаражів за адресою: Хмельницька область, м. Красилів, вул. Театральна, 3/1).
     Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: на сайті ПРОЗОРО
    Час і місце проведення огляду об’єкта:доступ до об’єкта не обмежений, огляд можливий в будь-який час за місцем розташування об’єкта: Хмельницька область,   Красилівський район, с. Мончинці, вул. Шевченка, 15-А.
    Найменування організатора аукціону: Красилівська районна рада Хмельницької області. Адреса: 31000, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2, адреса вебсайту www.krasylivrada.km.ua.
    Телефони для довідок: (03855) 4-22-58, 4-22-72; e-mail: krasylivrada@i.ua
      Переможець аукціону сплачує кошти за оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності за проведення оцінки майна – об’єкта приватизації в сумі 5000,00 грн. на рахунок Красилівської районної ради Хмельницької області: UA868201720314251001203043278 в ДКСУ м. Київ
      5) Технічні реквізити інформаційного повідомлення.
Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації:(після затвердження).
Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2020-05-06-000001-2
     Період між аукціонами:Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою.
      Крок аукціону для:
       - для продажу на аукціоні без умов: 663,94 грн;
       - для продажу на аукціоні зі зниженням стартової ціни: 331,97 грн;
       - для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 331,97 грн.
      Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження  стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 крок.
      Додаткові умови продажу об’єкта: оплата послуг суб’єкта оціночної діяльності за проведення оцінки майна – об’єкта приватизації в сумі 5000,00 грн. на рахунок Красилівської районної ради Хмельницької області:
      Єдине посилання на вебсторінку адміністратора, на якій є посилання на вебсторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин