Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Ревізори виявили неефективне використання коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області
Інформує Красилівська районна рада
17 Листопада 2020 р.

      Аудиторами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради, якою встановлено порушень, що призвели до втрат на  суму понад  2,5 млн грн., а також неефективне використання бюджетних коштів на суму понад 1 млн грн.
      Так, Славутським управлінням списано дебіторську заборгованість підприємствам за надані послуги з водопостачання та водовідведення термін, якої минув, що призвело до втрат на загальну суму 360 тис. грн, а також використано 2,2 млн грн. на цілі, які не були передбачені інвестиційними програмами (модернізацію об’єктів водопостачання та водовідведення, закупівля водопровідних та каналізаційних труб, насосів та іншого обладнання для оновлення матеріальної бази з метою безперервного забезпечення мешканців міста питною водою).
      Крім того, ревізією виявлено, що Управлінням придбано насоси на проведення модернізації мереж, які не використовуються, що призвело до неефективного використання коштів в сумі 1,1 млн грн. та недосягнення мети на яку виділялись бюджетні кошти.
 
           Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій областіКрасилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин