Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулась п’ятдесята сесія районної ради
Інформує Красилівська районна рада
16 Жовтня 2020 р.

     16 жовтня, на засіданні президії районної ради було погоджено порядок денний пленарного засідання п’ятдесятої сесії та інформуючих з питань порядку денного.
      По завершенню засідання президії, під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у великому залі адмінбудинку райради відбулось пленарне засідання п’ятдесятої сесії районної ради.
      У роботі пленарного засідання взяли участь: 20 депутатів районної ради із 37 обраних,  голова райдержадміністрації Василь Кравчук, окремі начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради.
      В ході жвавого обговорення депутати розглянули 14 питань порядку денного та прийняли позитивні рішення з 13, питання стосовно передачі Росолівецького ліцею Красилівського району Хмельницької області у власність Росолівецької сільської ради за пропозицією президії було включено в порядок денний, але в ході обговорення депутати прийняли рішення виключити це питання з порядку денного.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин