Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання п’ятдесятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 16 жовтня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
З Днем фізичної культури та спорту України!
Інформує Красилівська районна рада
11 Вересня 2020 р.

 
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, 
ветерани та шанувальники спорту!
 
 Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
Для великої  кількості  людей  цей день є дійсно святковим, адже  не лише спортсмени  присвячують своє життя служінню фізкультурі та спорту, а й шкільні викладачі, тренери, меценати, без яких не було б чемпіонів і рекордсменів та, з рештою здорових і успішних людей.
Нинішнє зростання рядів сподвижників та прихильників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення.
Бажаю усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашого району та України!
 
 
З повагою
голова районної ради                                                                                                                                                                 Василь ПАСІЧНИККрасилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин