Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Привітання з Днем Конституції України
Інформує Красилівська районна рада
26 Червня 2020 р.

 
Шановні жителі Красилівщини!
 
      Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!
      Конституція  це – найважливіший правовий документ будь-якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.
      Прийняття у 1996 році Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це був найважливіший крок у забезпеченні прав людини і громадянина, а Україна отримала міжнародний авторитет як незалежна складова частина світової спільноти.
      На сьогодні відзначення Дня Конституції України – найбільш актуально. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, вшанувати наших сучасних героїв, які сьогодні знову захищають суверенітет і цілісність країни.
      З нагоди визначного державного свята щиро зичмо всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.
      Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі, а мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку добробуту і затишку в кожній сім’ї.
      І хай демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями нашого сьогодення.
 
 
З повагою,
голова районної ради                                                                                                                                           ВасильПАСІЧНИККрасилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин