Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Привітали державних службовців з професійним святом
Інформує Красилівська районна рада
24 Червня 2020 р.

      23 червня 2020 року працівників державної служби привітали голова районної державної адміністрації Василь Кравчук, голова районної ради Василь Пасічник, побажали наснаги та невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої держави.
      За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, ініціативу в роботі, високий професіоналізм, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації:
      КОВАЛЬЧУК Валентину Валентинівну – головного спеціаліста з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації.
      КИРИЛЮКА Віктора Андрійовича – головного спеціаліста відділу у Красилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.
      НЕЧИПОРУК Ольгу Василівну – головного спеціаліста відділу сімейної політики, соціальних зв’язків та соціального обслуговування пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
      САМІЛЕНКО Лесю Іванівну – заступника начальника управління-начальника відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державної казначейської служби України у Красилівському районі Хмельницької області.
      СНІГУРА Володимира Івановича – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.
      Почесною грамотою з наданням профспілкової виплати за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обовязків та з нагоди дня Державної служби нагородили.
      ВОЛЯНСЬКОГО Олександра Івановича – завідувача сектору з питань цивільного захисту населення Красилівської райдержадміністрації.
      ДУНЕЦЬ Надію Петрівну – заступника начальника – начальника відділу доходів управління фінансів Красилівської райдержадміністрації.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин