Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Вітаємо з Днем державної служби України!
Інформує Красилівська районна рада
23 Червня 2020 р.

Шановні колеги-держслужбовці!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату  районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України та висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь жителів Красилівського краю.
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує справжньої відданості своїй справі та бажання служити людям.
З особливим теплом ми сьогодні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.
            Шановні держслужбовці, бажаю вам наснаги та  невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої держави.
Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Від душі зичу вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, щастя, добра, міцного здоров’я та мирного неба.
 
 
З повагою районної ради                                         Василь ПАСІЧНИК                                                         Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин