Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
Інформує Красилівська районна рада
22 Червня 2020 р.

      День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відзначається в Україні щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.
       22 червня 2020 року голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, голова та заступник голови райдержадміністрації Василь Кравчук і Олександр Конусь, курівник апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук вшанували світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
      Посадовці хвилиною мовчання  та покладанням квітів до підніжжя монумента визволителів на Площі Слави вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули у роки Другої світової війни, відважних Героїв сьогодення – воїнів Організації Об’єднаних Сил, які смертю хоробрих  полягли у боях за територіальну цілісність нашої держави.
      Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.
      Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
      Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!
 
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин