Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Професійне навчання зареєстрованих безробітних - це максимально швидка підготовка фахівців з високим рівнем професійної кваліфікації
Інформує Красилівська районна рада
28 Квітня 2020 р.

      З метою сприяння працевлаштуванню безробітних протягом січня-березня 2020 року Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснювалося навчання 1816 безробітних за 139  професіями та напрямами, з них підготовка і перепідготовка - за 14 робітничими професіями, підвищення кваліфікації за 132 професіями та напрямами.
      Навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба на сучасному ринку праці. Рівень організації професійного навчання під конкретні робочі місця становить 100% від загальної чисельності безробітних, які проходили навчання.
      Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснювались на замовлення 604 підприємств. На замовлення роботодавців, відповідно попередньо укладених договорів на працевлаштування після завершення навчання проходили навчання 98,6% безробітних. Така форма навчання забезпечує відповідність освітньо-кваліфікаційного рівня безробітного тим вимогам, які висуває на сьогодні замовник кадрів. Наприклад, для ХКП «Електротранс» за сприяння служби зайнятості було організовано навчання 8 водіїв тролейбуса, для ПП «Козацька варта» – 9 охоронників, для ТзОВ «Катеріна» - підвищення кваліфікації 10 осіб за напрямом «Технологічні особливості пошиття трикотажних виробів».
      Хмельниччина аграрний регіон, тому надзвичайно важливим напрямом роботи Хмельницької обласної служби зайнятості залишається організація професійного навчання для сільськогосподарських підприємств. Так, протягом січня-березня 2020 року відповідно до потреб села організовано навчання 1170 зареєстрованих безробітних (що складає  64,4% від усіх охоплених професійним навчанням) за 62 професіями та напрямами. На замовлення ТОВ «Волочиськ-Агро», до складу якого входять декілька підприємств Волочиського та Городоцького районів, було організовано підвищення кваліфікації 94 осіб за напрямами «Ремонт та технічне обслуговування вантажних автомобілів», «Сучасні технології виробництва сільськогосподарських культур, виробничі процеси та операції». Для  ПП «Аграрна компанія 2004» за направленням Волочиської, Городоцької, Кам’янець-Подільської, Красилівської, Хмельницької, Чемеровецької районних філій було організовано підвищення кваліфікації 40 осіб на курсах цільового призначення та шляхом стажування.
      При організації професійного навчання безробітних використовується база закладів освіти Хмельницької області та центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Протягом І кварталу 2020 року на базі Рівненського, Одеського та Львівського центрів ПТО ДСЗ проходили навчання 1151 особа за 21 професією та напрямом.
      На період карантину з 12 березня по 11 травня 2020 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти призупинили навчальний процес учнів та слухачів на підставі п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211. Але службою зайнятості в цей період продовжується робота щодо організації професійного навчання на замовлення роботодавців, зокрема організовується підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних шляхом стажування безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів, які не призупиняли виробничий процес.
 
Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості
пров. Шевченка, 10
м. Хмельницький, Україна, 29000
тел: +38(0382) 65-74-18 
           +38(0382)76-46-42Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин