Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Нарада з керівниками органів місцевого самоврядування
Інформує Красилівська районна рада
12 Березня 2020 р.

      12 березня 2020 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, начальника Красилівської ОДПІ Олексія Шишина, головного лікаря комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру ПМСД Олега Ватажука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, під головуванням голови райдержадміністрації Василя Кравчука. 
      На нараді розглядалися питання наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, децентралізації, забезпечення функціонування  ФАПів та амбулаторій району 
      Під час наради було наголошено на необхідності вжиття невідкладних заходів для покращення ситуації щодо наповнення місцевих бюджетів, оскільки за підсумками аналізу ситуації далеко не всім вдалося досягти очікуваних результатів.
      Проаналізовано стан податкового боргу, надано розгорнуту інформацію по податковому боргу станом на 01.02.2020 року в розрізі сільських рад та платників податку, приведення договорів оренди земель водного фонду у відповідність до закону України «Про оренду землі», наголосивши, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться не рідше ніж один раз на 7-10 років.
      Представники усіх сільських та селищних рад поділилися в усній формі своїми планами адміністративно-територіального реформування, розглянули можливість входження тих чи інших сільських та селищних рад до складу районних центрів, а також варіанти укрупнення сільських рад.
      По питанню забезпечення функціонування  ФАПів та амбулаторій району обговорено, що в Україні відбувається активна фаза медичної реформи.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин