Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Голокост – шрам на серці людства…
Інформує Красилівська районна рада
28 Січня 2020 р.

      27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році радянська армія звільнила в’язнів концтабору Освенцим (Аушвіц-Біркенау).
      Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня.
      В цей день по всій Україні та за її межами проводяться заходи з вшанування пам’яті безневинно закатованих фашистами представників єврейської нації.
      Геноциду єврейської раси в роки Другої світової війни, піддалися понад 6 млн євреїв.
      B ході двох нелюдських акцій в липні і вересні 1942 року було знищено від 4500 до 4800 євреїв Красилівщини. Дивом уціліло лише кілька в’язнів Красилівського і Кульчинського гетто: Фаїна Грубер, Бася Тенцер та Аркадій Вайнер.
      24 травня 2018 року в с. Манівці відбулося відкриття оновленого меморіалу жертвам Голокосту, спорудженого на місцях розстрілу в’язнів Красилівського та Кульчинського гетто у липні 1942 року.
      27 січня 2020 року в селах Манівці та Росолівці Красилівського району відбувся поминальний захід вшанування пам’яті загиблих євреїв, а також мільйонів усіх тих чоловіків, жінок, дітей, у яких страшний Голокост забрав право на життя.  
      Заступник голови районної ради Микола Білик, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, бібліотечні працівники центральної бібліотеки Красилівської міської ради вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до пам’ятного  знаку та братських могил жертвам Голокосту.
      Трагедія Голокосту є уроком для всього людства, який потрібно пам’ятати і ніколи не допустити знову.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин