Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
В рамках благодійної акції «Місячник незрячих» відбулась зустріч з членами ТПО УТОС, що проживають на території Красилівського району
Інформує Красилівська районна рада
20 Листопада 2019 р.

      В календарі на осінь припадає ряд дат, що відзначає спільнота для привернення уваги суспільства до проблем людей з найважчою формою інвалідності, що визнано ВООЗ, а саме: 15 жовтня – Міжнародний день Білої тростини, 13 листопада – Всесвітній День сліпих, 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.
      Щорічно у жовтні-листопаді з цього проводу Хмельницька територіально первинна організація українського товариства сліпих (УТОС)організовує благодійні акції. В рамках цьогорічної благодійної акції «Місячник незрячих» 20 листопада приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась зустріч з членами ТПО УТОС, що проживають на території Красилівського району.
      У заходах взяли участь заступник голови районної ради Микола Білик, заступник керівника апарату - начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, міський голова Ніла Островська, голова Хмельницької територіальної первинної організації УТОС Надія Грищук.
      З вітальним словом виступила голова Хмельницької територіальної первинної організації УТОС Надія Грищук, яка висловила вдячність за підтримку і допомогу керівникам району і посадовцям, які безпосередньо мають відношення до роботи із людьми з вадами зору, та вручила Подяки голові районної ради Василю Пасічнику, першому заступнику голови райдержадміністрації Дмитру Склонному, міському голові Нілі Островській, т.в.о.директора територіального центру Любові Лавренчук.
      Відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації за кошти районного бюджету було придбано для 13 незрячих, які проживають на території Красилівського району, МП3 плеєри для прослуховування радіо та озвученої літератури, міська рада придбала такі ж МП3 плеєри 8 незрячим, які проживають на території Красилівської міської ОТГ.     
      Присутні на зустрічі члени ТПО УТОС висловили свої пропозиції та побажання щодо проблем, які необхідно вирішити за сприяння керівництва міста та району.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин