Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулась тридцять дев’ята позачергова сесія районної ради
Інформує Красилівська районна рада
20 Листопада 2019 р.

      20 листопада 2019 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у сесійній залі адмінбудинку райради відбулась тридцять дев’ята позачергова сесія районної ради.
      У роботі сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації.
      19 листопада до районної ради надійшов лист від райдержадміністрації з проханням скликати позачергову сесію у зв’язку з подачею апеляційної скарги до Північно-західного господарського суду м. Рівне, з метою уникнення соціальної напруги серед населення району та розглянути питання «Про районну програму для забезпечення виконання рішень суду на 2019-2020 роки».
      Сесію було скликано, до порядку денного якої вносилось одне питання «Про районну програму для забезпечення виконання рішень суду на 2019-2020 роки». В ході пленарного засідання ради було запропоновано включити до порядку денного тридцять дев’ятої позачергової сесії ще два питання: «Про звернення депутатів Красилівської районної ради Хмельницької області стосовно створення однієї громади в межах району»; Про пропозиції щодо формування нових округів (повітів) на території Хмельницької області».
      Депутати одноголосно підтримали всі 3 проекти і прийняли їх як рішення районної ради.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин