Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Інформує Красилівська районна рада
8 Листопада 2019 р.

      08 листопада 2019 року, у переддень Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який в Україні відзначається 09 листопада, за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, заступника керівника апарату – начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлани Олексійчук, міського голови Ніли Островської, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, організацій та установ району, учнівської молоді, артистів й творчих колективів міста і району, в Центрі культури і дозвілля «Перлина» відбулися урочисті заходи.     
      Микола Білик. Світлана Олексійчук та Ніла Островська привітали винуватців свята, подякували за творчий внесок у розвиток національної культури, щоденну подвижницьку працю, побажали міцного здоров’я, щастя, радості, життєвих гараздів, творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій.
      За сумлінну працю, добросовісне ставлення до своїх обов’язків та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Микола Білик спільно з Світланою Олексійчук вручили кращим представникам цієї сфери Грамоти районної ради та райдержадміністрації, подарунки і квіти; Ніла Островська – Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти.
      Артисти та творчі колективи подарували присутнім на урочистих заходах чудовий святковий концерт.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин