Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулась позачергова сесія районної ради
Інформує Красилівська районна рада
27 Вересня 2019 р.

      Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за пропозицією  районної державної адміністрації та  групи депутатів районної ради про необхідність скликання позачергової сесії, з метою термінового вирішення окремих питань згідно з розпорядженням голови районної ради від 26.09.2019 року №47-р 27 вересня цього року відбулася тридцять восьма  позачергова сесія районної ради сьомого скликання. 
      Із 37 депутатів на пленарне засідання ради прибуло 19. Депутати одноголосно затвердили повістку денну тридцять восьмої позачергової сесії, на яку було внесено два питання, а саме:
      - Про звернення депутатів Красилівської районної ради Хмельницької області доПрезидента України з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.
      - Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять другої позачергової сесії районної ради від 21.12.2018 року №9 «Про Програму соціально-економічного розвитку Красилівського району на 2019 рік».
      Робота дещо ускладнювалася законодавчими нововведеннями, які зобов’язують проводити поіменне голосування з усіх питань порядку денного.
      Особливої гостроти при обговоренні набуло питання про звернення депутатів. Оскільки в  роботі сесії приймали участь 19 депутатів – це та більшість, яка потрібна для прийняття рішення, то один голос Ліпського В. Ю, депутата від фракції ВО «Батьківщина», голови ФГ «Ліпські», який не підтримав звернення до Президента України, не дозволив одразу прийняти позитивне рішення з цього питання. Після виключення абзацу зі звернення щодо мораторію на продаж земель, рішення набрало необхідну кількість голосів для його прийняття.
      Не отримала необхідну підтримку пропозиція начальника Красилівського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області Шишина О. С. щодо прийняття депутатського звернення до керівництва Фіскальної служби області з приводу сплати орендної плати окремими керівникіами сільськогосподарських структур
      Вів пленарне засідання голова районної ради Василь Пасічник.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин