Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Форум громадських рад області
Інформує Красилівська районна рада
27 Вересня 2019 р.

      26 вересня голова районної ради Василь Пасічник взяв участь у Форумі громадських рад області «Громада. Влада. Діалог», який відбувся вперше в актовій залі Хмельницького університету управління та права імені Л.Юзькова.
      На Форум завітали народні депутати восьмого скликання, які представляють Хмельниччину у новообраному парламенті, учасники Форуму, а це – громадські активісти, молодь, члени громадських рад при органах влади, представники різних гілок влади області, які визначали та вирішували питання співпраці, взаємодії між собою. На Форум також долучилися головний координатор Координаційного комітету Громадських рад України Василь Гончарук, представники громадських рад при Вінницькій, Рівненській та Тернопільській обласних державних адміністраціях, а також представники державних та громадських інституцій.
      Продовжилася робота Форуму панельними дискусіями «Про правове забезпечення розвитку громадянського суспільства в Україні», «Про політику партнерства у спільній діяльності громадської ради при Хмельницькій ОДА та Хмельницької облдержадміністрації», «Про особливості спільної діяльності ГР при Красилівській райдержадміністрації, Красилівської райдержадміністрації та Красилівської міської ОТГ», «Про ідею створення та перші кроки молодіжної громадської ради при Волочиській міській ОТГ». На прикладі міста Хмельницький присутні розглянули досвід співпраці влади і громадянського суспільства. Приємною подією форуму стало підписання Угоди між громадською радою при Хмельницькій ОДА та Координаційним комітетом Громадських рад України. Логічним продовженням комунікації між громадськістю і владою у майбутньому також стало підписання меморандуму про співпрацю між громадськими радами при обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях, обласною і районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування Хмельниччини.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин