Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Привітали правоохоронців з професійним святом
Інформує Красилівська районна рада
4 Липня 2019 р.

      04 липня 2019 року з нагоди відзначення Дня Національної поліції України у Красилівському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбулись урочисті заходи.
      Із професійним святом правоохоронців привітали заступник голови районної ради Микола Білик, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, заступник міського голови Марина Слободянюк та начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь.
      Посадовці подякували працівникам поліції за щоденну, самовіддану, важку й сумлінну працю, побажали міцного здоров’я, успіхів, сімейного затишку, професійних успіхів.
      За належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня Національної поліції України Микола Білик спільно з Світланою Олексійчук вручили Грамоти районної ради та районної державної адміністрації, подарунки та квіти кращим працівникам Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
      Вокалісти Центру культури і дозвілля «Перлина», народний аматорський гурт «Висота» привітали учасників зібрання святковим концертом.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин