Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Низький уклін ветеранам!
Інформує Красилівська районна рада
10 Травня 2019 р.

      Вже стало гарною традицією, що у День пам’яті та примирення, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та річниці вигнання нацистів з України керівники району відвідують та вітають ветеранів війни.
      Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. У районі їх залишилося чотирнадцять. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Тому, у цей день є ще один привід сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.
      8 травня голова районної ради Василь Пасічник, заступник голови районної ради Микола Білик спільно з заступником керівника апарату –начальником відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світланою Олексійчук побували в гостях у ветеранів Другої світової війни – учасників бойових дій. Керівники району привітали ветеранів з Днем перемоги, дякували за мужність у роки війни,  побажали  міцного здоров’я та мирного неба, вручили їм матеріальну допомогу, подарунки та квіти.
      Жителю м. Красилів, Нестеренку Миколі Павловичу,  учаснику бойових дій у роки Другої світової війни, ветерану праці за багаторічну сумлінну працю, активну участь у вихованні молодого покоління, високий патріотизм та з нагоди 85-річчя від дня народження також було оголошено Подяку районної ради та райдержадміністрації.
      Тож низький уклін сивочолим ветеранам! У нашій пам’яті назавжди залишиться їх урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. 
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин