Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Гірчить Чорнобиль крізь роки…
Інформує Красилівська районна рада
26 Квітня 2019 р.

      33 роки тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
      Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 
      Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.
      Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців: пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.
      26 квітня 2019 року, з нагоди 33-річниці Чорнобильської трагедії, за участю голови районної ради Василя Пасічника, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, міського голови Ніли Островської, ліквідаторів аварії та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, учнівської молоді у читальному залі центральної бібліотекивідбулась година пам’яті.
      Слова скорботи про Чорнобильську трагедію та теплі слова вдячності за безсмертний подвиг керівники району та міста адресували всім, хто боровся у Чорнобилі з ядерною стихією, захищав не лише рідну землю і народ України, а й усе людство.
      За мужність, активну участь у діяльності районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», громадському житті та з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи Грамотами районної ради та районної державної адміністрації було відзначено 4 учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
      Також, з цієї нагоди ще 4 учасникам ліквідації було вручено Почесні грамоти міської ради.
      Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих і померлих ліквідаторів.
      По завершенню заходу всі його учасники вирушили до пам’ятного знаку «Тим, хто врятував світ. Ліквідаторам-чорнобильцям Красилівщини», де вшанували світлу пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів покладанням живих квітів.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин