Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України
Інформує Красилівська районна рада
22 Квітня 2019 р.

      22 квітня 2019 року  голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та міський голова Ніла Островська взяли участь в урочистих проводах з нагоди весняного призову громадян України 1992-1999 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в 2019 році, який припадає на квітень-червень.
      Захід відбувався на території Красилівського районного військового комісаріату.
      Вітаючи призовників з цією важливою для них подією, посадовці побажали їм гідної служби, мужності, Божого благословення та щасливого повернення додому.
      З напутніми словами до призовників звернувся військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату, підполковник Андрій Богданов.  
      Настоятель Церкви Рівноапостольного Князя Володимира УГКЦ отець Ігор благословив призовників та разом з усіма присутніми помолився за їх щасливу військову службу та повернення додому.
      Під звуки оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина» батьки, родичі та друзі призовників урочисто провели майбутніх солдатів на строкову військову службу.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин