Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Посадіть своє дерево! Зробіть внесок у здорове майбутнє української нації!
Інформує Красилівська районна рада
19 Квітня 2019 р.

      Традиційно у квітні-травні в Україні проходить Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, разом з тим, щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні, вже не один рік поспіль, стартує ще одна, не менш важлива, Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».
      Цьогоріч, 19 квітня, в рамках проведення цих акцій працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою та заступником голови ради Василем Пасічником і Миколою Біликом, колектив Красилівського ЛСП «Красилівліс» (директор – Микола Оцалюк) працювали над створенням молодого лісу.
      Учасники акції висадили в урочищі «Сорокодуби» (квартал 40, виділ 8) на ділянці площею 2 га сіянці дуба червоного (двохрічка) в кількості 5 тисяч штук.
      Підтримуючи такі акції, ми збагатимо планету чистим свіжим повітрям, покращимо екологічну ситуацію краю, збережемо здоров’я собі і своїм нащадкам.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин