Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 20 грудня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Привітали ювіляра
Інформує Красилівська районна рада
1 Квітня 2019 р.

     01 квітня 2019 року голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова правління СК «Кузьминський», депутат районної ради Анатолій Михайлюк, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Свистун завітали до Кузьминського ліцею з приємною місією – привітати директора ліцею Байдича Олександра Васильовича з 65-річчям від дня народження, яке ювіляр відзначив 30 березня 2019 року.
     Гості вручили винуватцю свята подарунок і квіти, побажали міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, професійних здобутків, шани від вихованців, підтримки і уваги близьких людей .
     Відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти України, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди  65-річчя від дня народження Байдичу О. В. було вручено Грамоту районної ради та районної державної адміністрації.
     Педагоги школи та учні підготували зворушливе вітання для свого директора.
    Олександр Васильович – гордість не лише галузі «освіта» нашого району, а й області. Крім того, що Байдич О. В. багато років очолює Кузьминський заклад середньої освіти, він – учитель історії та суспільствознавства вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічні звання «Учитель-методист», «Відмінник освіти України», історик-краєзнавець, автор книг «Крізь плин віків: історія Красилівщини», «Кузьмин: літопис історії», учасник усіх районних, обласних і Всеукраїнських краєзнавчих конференцій, голова районної організації Національної спілки краєзнавців України, за рішенням Правління Національної спілки краєзнавців України у 2014 році удостоєний високого звання «Почесний краєзнавець України».Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин