Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Красилівщина прийняла Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України»
Інформує Красилівська районна рада
13 Березня 2019 р.

     Ні одна подія XX століття не залишила такого глибокого сліду в пам’яті і долі людства  як Друга світова війна. 
     Україна була у вогні. Двічі смерчем прокотилась війна по ній. Ніколи не кане у вічність дата 22 червня 1941 року. І цей день ми відзначаємо як День пам'яті,  День гордості і скорботи про тих,  через чиї життя пройшла жорстока війна, про тих, хто  не повернувся з кривавих полів битв за свободу і незалежність Батьківщини. Незабутня дата 29 жовтня 1944 року, коли ворог був розгромлений і вигнаний з України. У війні загинув кожний п’ятий українець. Глибоко шануємо їх подвиг. Вчимося в них патріотизму і мужності. Адже це вони відстояли Вітчизну у грізний час страшної війни і принесли визволення і мир на планету.
     У пам'ять про ці події Організація Ветеранів України організовує Всеукраїнську Естафету Пам’яті «Слава визволителям України», як дань шани поваги і вічної пам’яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття. Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.
     Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» важлива подія, яка започатковує у нашому районі відзначення 75-річного ювілею визволення Красилівщини та всього українського народу від фашистських загарбників у роки Другої світової війни.
     13 березня 2019 року Красилівський район прийняв естафету пам’яті «Слава визволителям України» від Теофіпольського району.
     Делегація з Теофіпольщини в складі голови Теофіпольської районної ради організації ради ветеранів України Андрія Рудюка, голови первинної ветеранської організації Теофіпольської районної ради організації ради ветеранів України Георгія Марченка, секретаря первинної ветеранської організації с. Гаврилівка Віктора Семенюка, завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Теофіпольської райдержадміністрації Ірини Барановської, прибули у м. Красилів з метою передачі Естафети пам’яті «Слава визволителям України» Красилівському району.
     Теофіпольчан зустріли голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова Красилівської районної ради організації ради ветеранів України Володимир Боднарчук, представники органів місцевого самоврядування, райдержадміністрації. 
     Насамперед, учасники заходу відвідали «Народний музей історії Красилівського району», де завідувач музею Сергій Мельничук ознайомив присутніх з історією визволення Красилівського району від фашистських загарбників.
     Акт прийому-передачі естафети пам’яті відбувся у читальному залі центральної бібліотеки.
     З вітальними словами до присутніх звернулися голова Теофіпольської районної ради організації ради ветеранів України Андрій Рудюк, голова первинної ветеранської організації Теофіпольської районної ради організації ради ветеранів України Георгій Марченко, голова районної ради Василь Пасічник та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, які наголосили, що проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» має велике значення для увічнення пам’яті про ветеранів – учасників Другої світової війни і для патріотичного виховання молодого покоління, а також подякували ветеранам за величний подвиг перед нашою Батьківщиною.
     Також присутніх вітали вокалістки Красилівської дитячої школи мистецтв.
     Після урочистої частини учасники заходу покладанням квітів до Меморіального комплексу на Площі Слави та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих і померлих солдатів Великої Перемоги і тих, хто загинув на сході, захищаючи Україну в наші часи.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин