Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Заходи з нагоди визволення Красилівщини та Шевченківських свят
Інформує Красилівська районна рада
11 Березня 2019 р.

     09 березня 2019 року в рамках відзначення 75-ї річниці визволення Красилова та району від німецько-фашистських загарбників відбувся урочистий мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу на Площі Слави.
     Саме 9 березня 1944 року місто Красилів було звільнено від німецько-фашистських загарбників, а 21 березня – всю територію Красилівського району. 
     Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували світлу пам’ять загиблих і померлих солдатів Великої Перемоги.
     З нагоди відзначення 205-ї річниці від дня народження та вшанування пам’яті одного з найвизначніших українців усіх часів,  національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, біля пам’ятника митця відбулось покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку Великому Кобзарю та літературно-пісенна година. Проникливими та чуттєвими були виступи учнів загальноосвітніх шкіл міста, школи мистецтв, чоловічого вокального тріо Центру культури та дозвілля «Перлина», народного аматорського хору «Случ» та народного аматорського духового оркестру Центру культури та дозвілля «Перлина», які виконували музичні та поетичні твори на слова Тараса Григоровича.  Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин