Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 22 травня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради ;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулась тридцята позачергова сесія районної ради
Інформує Красилівська районна рада
26 Жовтня 2018 р.

      26 жовтня 2018 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося засідання президії та пленарне засідання тридцятої позачергової сесії районної ради.
      У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 20 депутатів районної ради із 37 обраних, редактор газети "Красилівський вісник" Ніна Масловська.
      На розгляд тридцятої позачергової сесії районної ради було внесено питання «Про звернення депутатів Красилівської районної ради Хмельницької області до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», так як до районної ради надійшло звернення депутатів районної ради від районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Хмельницької області Білика Миколи Михайловича, Ліпського Віктора Юзефовича, Томчука Анатолія Вікторовича щодо скликання позачергової сесії районної ради стосовно звернення депутатів Красилівської районної ради до Президента України Порошенка П. О. з вимогою про скасування Постанови КМУ про підняття ціни на газ для населення на 23,5% з 01.11.2018 року. Це питання попередньо було розглянуто на засіданні президії районної ради, яка відбулась перед початком пленарного засідання ради.
      Разом з тим, президією було рекомендовано включити до порядку денного питання «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на 2018 рік». Депутати підтримали пропозицію, таким чином на розгляд тридцятої позачергової сесії було винесено 2 питання.
      На пленарному засіданні депутати розглянули проекти рішень, винесених на розгляд тридцятої позачергової сесії, та прийняли їх як рішення районної ради.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин