Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулось районне свято з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні
Інформує Красилівська районна рада
10 Вересня 2018 р.

      Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня.
      Цьогоріч, 7 вересня, у переддень відзначення Дня фізичної культури і спорту, на базі Заслучненського ліцею імені Олексія Іщука, за участю голови районної ради Василя Пасічника, заступника керівника апарату – начальника відділу персоналу апарату адміністрації Світлани Олексійчук, головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталії Свистун, відбулось районне свято.
      Вперше в рамках Дня фізичної культури та спорту започатковано кубок з міні-футболу імені героїв Красилівщини «Народжені, щоб стати героями…». І не випадково кубок проводився у селі Заслучне, адже саме тут народився Олексій Іщук, який героїчно загинув на Луганщині, врятувавши десять молодих життів десантників. Олексій посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. За життя юнак був прикладом у навчанні, спорті. І саме спортсмени села Заслучне вибороли перше місце. Кубок героїв Красилівщини на рік залишиться у рідному селі героя.
      В ході святкових заходів посадовці привітали усіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту та відзначили кращих учителів фізкультури, спортсменів.
      Разом з тим, Василь Пасічник спільно зі Світланою Олексійчук за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію футболу в районі, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту вручилиГрамоти районної ради та районної державної адміністрації, подарунки та квіти співзасновникам аматорського футбольного клубу ФК «Западинці: Сергію Томчуку і Сергію Янюку.
      Щира подяка О. Федченку, Т. Агафоновій, В. Образцову, А. Репецькому, М. Мисливому за надання фінансової допомоги в організації заходу.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин