Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Виїзний прийом громадян на території Михайловецької сільської ради
Інформує Красилівська районна рада
10 Серпня 2018 р.

     09 серпня 2018 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, заступника начальника управління – начальника відділу праці, соціальної політики та соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Аліни Полянчук, начальника відділу в Красилівському районі головного управління Держгеокадастру Хмельницької області Володимира Галишука, начальника Красилівського сервісного центру пенсійного фонду України Леоніда Бойчука, заступника начальника слідчого відділу Красилівського РВ УМВС Юрія Кушніра відбувся виїзний прийом громадян на території Михайловецької сільської ради.
     Головне питання, яке ставили на розгляд жителі села – земельне. І тут чимало невирішених проблем:  залишається відкритим питання виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери, учасникам АТО, виділення і узаконення пасовищ, встановлення меж на окремих ділянках. На території Михайловецької сільської ради  оцінка землі – одна з найнижчих у районі і встановлена одна на землі трьох сіл, а також, неналежна орендна плата за користування ставками, а це –  недонадходження до бюджету сільської ради.
      Михайловецький сільський голова Василь Шевчук відповів на окремі запитання жителів села, а також повідомив, що виготовлено проекти та кошториси для будівництва водогонів. В селах Мотрунки та Михайлівці вже  ведуться будівельні роботи, закуплено обладнання для відновлення роботи двох свердловин.
      Працівники та спеціалісти районних служб також відповіли на численні запитання присутніх стосовно призначення житлових субсидій, нарахування пенсій.



Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин