Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулись заходи з нагоди відзначення 85-річниці з часу заснування українського товариства незрячих (УТОС)
Інформує Красилівська районна рада
19 Липня 2018 р.

     19 липня 2018 року в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 85-річниці з часу заснування українського товариства незрячих (УТОС).
     У заходах взяли участь заступник голови районної ради Микола Білик, заступник керівника апарату - начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, голова Хмельницької територіальної первинної організації УТОС Надія Грищук, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Аліна Полянчук.
     З вітальним словом виступила голова Хмельницької територіальної первинної організації УТОС Надія Грищук. Надія Василівна відмітила кращих активістів, членів Хмельницької ТПО УТОС, що проживають на території Красилівського району. Зокрема, Грамоту та подарунок отримала Лаган Таміла Григорівна, яка представляє членів організації ТПО УТОС від Антонінської селищної ОТГ.
     Разом з тим, Надія Грищук висловила вдячність за підтримку і допомогу керівникам району і посадовцям, які безпосередньо мають відношення до роботи із  громадянами з обмеженими можливостями, та вручила Подяки голові районної ради Василю Пасічнику, першому заступнику голови райдержадміністрації Дмитру Склонному, директору територіального центру Любові Лавренчук, завідувачу сектору управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентині Хмельницькій.
     Відповідно до спільного розпорядження районної ради та райдержадміністрації за кошти районного бюджету було придбано 76 наручних мовних годинників для незрячих (6840,00 грн.) та виділено матеріальну допомогу громадянам з обмеженими можливостями, інвалідам по зору, які проживають на території Красилівського району (31600,00 грн.).
     В ході заходу Микола Білик спільно із Світланою Олексійчук вручили присутнім членам товариства інвалідів з вадами зору озвучені годинники та грошову допомогу, решта жителів району з числа зазначеної категорії отримають годинники, грошову допомогу по місцю проживання.
     Присутні на зібранні члени ТПО УТОС висловили свої пропозиції та побажання щодо проблем, які необхідно вирішити за сприяння керівництва міста та району, а також запропонували включити кандидатуру Зозулі Н. Г. до складу організаційного комітету по безперешкодному доступу до об’єктів інфраструктури.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин