Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 01 березня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Родина – найдорожче, що у нас є
Інформує Красилівська районна рада
6 Липня 2018 р.

      Починаючи з 2012 року, 8 липня в Україні відзначається День родини. Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію - покровителів сім’ї та шлюбу.
      Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до онучки, передаються духовні цінності досі. Саме родина є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все.
      З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тандем сім’ї і держави – необхідна передумова процвітання і добробуту його громадян.
      В переддень відзначення Дня родини, 06 липня 2018 року, заступник голови районної ради Білик Микола, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу райдержадміністрації Олексійчук Світлана, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Книш Іван та Заслучненський сільський голова Дьомінов Олександр привітали багатодітну родину Лавришиної Вікторії Іванівни та Михайла Івановича, жителів с. Заслучне, з святом.
      В родині виховується шестеро дітей: Ростислав, Михайло, Крістіна, Євген, В’ячеслав, Костянтин. Батьки виховують у дітей високі моральні якості, любов до Батьківщини, працелюбність, чесність і правдивість, простоту і скромність, чуйність та уважність.
      На передодні свята бажаємо кожній родині мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, щастя, добробуту щасливої долі, непохитності родинних стосунків.
      Міцна родина, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Від того, наскільки міцними будуть сім’ї, залежить благополуччя суспільства і держави. Саме в сім’ї від старших до молодших передаються моральні цінності та культурні традиції, закладаються основи для успішного і щасливого майбутнього наших дітей.
      Нехай у кожному домі завжди панують любов й взаєморозуміння, завжди звучить  веселий дитячий сміх!
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин