Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 01 березня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
04 липня - День Національної поліції України
Інформує Красилівська районна рада
4 Липня 2018 р.

      04 липня 2018 року з нагоди відзначення Дня Національної поліції України в Центрі культури і дозвілля «Перлина» відбулись урочисті заходи.
      Із професійним святом працівників Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області привітали голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Ніла Островська та начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь.
      Посадовці подякували працівникам поліції за щоденну, самовіддану, важку й сумлінну працю, побажали міцного здоров’я, успіхів, сімейного затишку, професійних успіхів.
      Начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь також привітав колег та подякував міській і районній владі за фінансову підтримку в протидії злочинності та відмітив, що поліцейські докладають усіх зусиль для виховання свідомих і законослухняних громадян, за що кращі працівники були відзначені подяками.
      За належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави та з нагоди Дня Національної поліції України Василь Пасічник вручив Грамоти районної ради та районної державної  адміністрації, подарунки та квіти працівникам Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області:
      - Габельчуку Павлу Анатолійовичу – поліцейському сектору реагування патрульної поліції №1, старшому сержанту поліції;
      - Ковальчуку Олександру Петровичу – старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції, майору поліції;
      - Шевчук Ірину Анатоліївну – інспектору з інформаційної підтримки, молодшому лейтенанту поліції.
      Музичними подарунками для присутніх стали вокальні номери у виконанні Людмили Богуславської, Інни Грицюк, Валентини Жибак та народного аматорського гурту «Висота» (керівник Валерій Лобов).
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин