Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 01 березня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбіркові змагання в рамках VI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Хмельницькій області
Інформує Красилівська районна рада
26 Червня 2018 р.

      Багаторічна практика роботи вітчизняних і закордонних фахівців показує, що одним з найбільш дієвих методів реабілітації інвалідів є фізична культура та спорт. Систематичні тренувальні заняття, участь у змаганнях не тільки підвищують адаптацію інвалідів до умов життя, які змінилися, розширюють їхні функціональні можливості, допомагають оздоровленню організму, а й сприяють виробленню координації всіх систем організму, сприятливо діють на психіку, мобілізують волю на боротьбу з хворобою, повертають людям почуття соціальної повноцінності. І справа навіть не в нагородах чи призових місцях…
      У фонді знають, що треба лікувати не лише від хвороби, слід оздоровлювати людину загалом: її фізичний, психологічно-емоційний стан. А проведення спартакіади серед інвалідів праці — це чудовий соціальний проект, який допомагає сотням людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, відчути, що вони здатні на більше. Саме тому виконавча дирекція Фонду соціального страхування України в 2018 році дала старт VІ Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу».
      26 червня 2018 року розпочалися відбіркові змагання в рамках VI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Хмельницькій області на базі Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України. Запланована програма спартакіади включатиме випробування із семи видів спорту — армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шашок та шахів. Запросили до участі всіх потерпілих на виробництві, для кого любов до життя і спорт — головні ліки, які допомагають знайти себе та реалізувати в суспільстві.
      Хмельницьке відділення Фонду представляють 11 учасників з Волочиського, Красилівського, Ярмолинецького та Хмельницького районнів. Саме такою територією опікується Хмельницьке відділення Фонду.
      У сфері діяльності фонду — цілий комплекс серйозних завдань, від грамотного вирішення яких залежить якість життя і рівень захисту інтересів людей праці, їх впевненість у завтрашньому дні. Рівень відповідальності фонду перед суспільством вимірюється не лише розміром страхових виплат потерпілим. Фонд фінансово забезпечує цілий комплекс послуг з медичної та соціальної реабілітації потерпілих, санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах України.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин