Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 01 березня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Сумуємо… Пам’ятаємо…
Інформує Красилівська районна рада
25 Червня 2018 р.

      Цьогоріч, 24 червня, минає рік від дня загибелі нашого земляка, уродженця с. Заслучне, воїна-добровольця, патріота України – Олексія Васильовича Іщука, який віддав своє життя, захищаючи Україну від ворожої російської окупації на Сході нашої держави.
      26 червня 2017 року на кладовищі в с. Заслучне було закладено Алею Слави, де з усіма військовими почестями поховали молодого юнака Іщука О. В.
      Відповідно до рішення двадцять третьої сесії районної ради від 22 грудня 2017 року, з метою увічнення та вшанування пам’яті героя  Красилівщини, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині, Заслучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів було присвоєно ім’я Олексія Іщука.
      24 червня 2018 року заступник голови районної ради Микола Білик, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська відвідали могилу загиблого воїна, пом’янули юнака, помолились за його упокій поклали на могилу квіти.
      Вічна пам’ять про Олексія, який віддав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні, назавжди залишиться в наших серцях.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин