Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 01 березня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Привітали держслужбовців з професійним святом
Інформує Красилівська районна рада
25 Червня 2018 р.

      23 червня 2018 року у сесійній залі адмінприміщення районної ради за участю голови та заступника голови районної ради Василя Пасічника і Миколи Білика, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, заступника міського голови Марини Слобдянюк, державних службовців управлінь та відділів райдержадміністрації, працівників районної та міської рад, установ та організацій міста відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби.
      З вітальним словом перед присутніми виступили голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, заступник міського голови Марина Слобдянюк.
      Василь Пасічник спільно з Дмитром Склонним за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – Дня державної служби кращим держслужбовцям вручили Грамоти районної ради та  райдержадміністрації, подарунки і квіти.
      Також, долучились до привітань і учасники художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля «Перлина», учні та вчителі Красилівської дитячої музичної школи – подарували присутнім святковий концерт.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин