Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулась Спартакіада серед державних службовців Хмельниччини
Інформує Красилівська районна рада
11 Червня 2018 р.

      Уже вісімнадцятий рік поспіль за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби та Центрального комітету профспілки працівників державних установ України проводиться Спартакіада серед збірних команд державних службовців всіх регіонів України. На всіх етапах Спартакіади проводяться змагання з мініфутболу (футзалу), волейболу, тенісу настільного, шахів та шашок у відповідності з діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з видів спорту. Головною метою змагань є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я та пропаганди здорового способу життя.
      09 червня 2018 року збірна команда державних службовців Красилівського району, в склад якої також увійшли і працівники виконавчого апарату районної ради, на чолі із головою районної ради  Василем Пасічником та першим заступником  голови районної державної адміністрації Дмитром Склонним, взяла участь в урочистій церемонії відкриття Спартакіади серед державних службовців Хмельниччини, яка відбулась у м. Хмельницький.
      Державні службовці Красилівщини  змагалися в усіх видах спорту, які було включено до Спартакіади: волейболу,  футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок. Здобули медалі в особистих видах спорту: друге місце з тенісу Дидюк Лариса та друге місце з шашок Макалюк Алла. У загальнокомандному заліку Спартакіади команда державних службовців Красилівського району посіла 5 місце. За підсумками проведених змагань буде сформована збірна команда, яка представлятиме у вересні 2018 року Хмельницьку область на Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців.
      Щира вдячність усім учасникам змагань, а також всім, хто підтримав та долучився до організації участі нашої спортивної команди, зокрема: директору ДП ПАТ «Оболонь» Красилівське» Валерію Пейку, директору ФК «Случ-Красилів» Петру Пенчаку директору  Западинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічній Руслані та тренеру Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександру Ковтонюку за надану допомогу.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин