Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбувся виїзний прийом громадян
Інформує Красилівська районна рада
8 Червня 2018 р.

      07 червня 2018 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика,заступника керівника апарату – начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлани Олексійчук, представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Пенсійного фонду України, відділу Держгеокадастру у Красилівському районі відбувся виїзний прийом громадян на території Веселівської сільської ради в с.Берегелі.
      Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань.
      Місцевими жителями порушувались питання щодо ремонту доріг, відсутності медичного працівника, підвезення газу в балонах, підвезення хліба в місцевий магазин та ремонту приміщення магазину, прибирання сільського кладовища, виділення земельної ділянки за межами населеного пункту та інші.
      На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин