Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Інформує Красилівська районна рада
30 Березня 2018 р.

      30 березня 2018 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Ніли Островської, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Також у засіданні колегії взяв участь депутат обласної ради Олег Білявець.
      Під час засідання колегії розглянуто наступні питання:
      Про діяльність галузі охорони здоров’я району у 2017 році та перспективи її розвитку на 2018 рік інформував Дудко Денис Сергійович – головний лікар Красилівської центральної районної лікарні. Співдоповідачем з даного питання виступив Ватажук Олег Михайлович – головний лікар Красилівського РЦ ПМСД, який в свою чергу поінформував присутніх, що з 1 липня 2018 на базі Центру має бути створено некомерційне комунальне підприємство, яке надаватиме послуги первинної медичної ланки. Також Олег Ватажук нагадав присутнім у залі, що з 2 квітня 2018 року розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї».
      З Інформацією Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2017 році, та про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року ознайомив присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний.
      З звітом про виконання районного бюджету за 2017 рік ознайомила присутніх Дунець Надія Петрівна – заступник начальника управління фінансів Красилівської райдержадміністрації.
      Звіт сільського голови про роботу виконкому Кузьминської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» озвучив Момот Олег Сергійович – Кузьминський сільський голова.
      Про розвиток олімпійських видів спорту у Красилівському районні поінформувала Свистун Наталія Іванівна – головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин