Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Виїзний прийом громадян на території Печеської сільської ради
Інформує Красилівська районна рада
27 Березня 2018 р.

     27 березня 2018 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, начальника відділу персоналу апарату РДА Світлани Олексійчук, начальника загального відділу апарату РДА Марини Кшемінської, керівника Красилівського сервісного центру  обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області Олега Бойчука, начальника управління соціального захисту населення Івана Книша та провідного спеціаліста Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Віктора Кирилюка відбувся виїзний прийом громадян на території Печеської сільської ради.
     В ході виїзного прийому громадян заступник голови районної ради Микола Білик проінформував присутніх про створення громад та фінансові питання району, розповів про життя новостворених громад, про стан справ у районі, підготовку до роботи дитячого табору відпочинку в смт Антоніни.
      Керівник Красилівського сервісного центру  обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області Олег Бойчук розповів про проведені реформи та зміни у нарахуванні пенсій громадянам України, відповів на численні запитання присутніх, зокрема про страховий стаж, перерахунки і доплати до пенсій, наголосивши при цьому, що особи, які не оформлені на роботі офіційно і отримують заробітну плату в конвертах, не матимуть страхового стажу і не зможуть отримати пенсії.
     Начальник управління соціального захисту населення Іван Книш розповів про послуги, які надає його служба жителям району, відповів на запитання жителів громади, яких, в першу чергу, цікавило питання нарахування субсидій, виплати компенсації за зекономлений газ, хто і коли її отримає.
     Разом з тим, місцевими жителями порушувались питання щодо автобусного перевезення пільговиків; порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами у населеному пункті; проблем з водою та вуличним освітленням на вулицях Лісова, Польова та Дачна в с. Печеське, які розташовані на значній відстані від самого села; відсутності магазину, внаслідок чого за товарами першої необхідності доводиться долати значну відстань.
     На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.
     Печеський сільський голова Тетяна Мельник підкреслила, що тільки спільними зусиллями можна вирішити проблеми села та зауважили, що всі підняті питання буде взято до уваги.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин