Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 21 грудня 2018 року об 11.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану
Інформує Красилівська районна рада
15 Лютого 2018 р.

      Щороку, 15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій в Афганістані, на території інших держав, всіх, кому довелося брати участь у врегулюванні воєнних конфліктів у "гарячих точках" планети. 
      Куди б не закидала доля українців, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство наші воїни заслужили щиру подяку. Наші земляки також були у складі миротворчих місій в різних країнах світу.  
      Ми віддаємо данину пам’яті тим, хто не повернувся на рідну землю, схиляємо голови перед матерями, батьками, вдовами та сумуємо разом з ними. Справжні солдати, які пройшли горнило бойових дій, краще за інших знають ціну мирного життя. І тепер, коли Україна постала перед великою небезпекою, їх бойовий досвід став у пригоді – і вони знову – в перших рядах, на передовій. Ми пишаємося героїзмом солдат, їх мужністю, готовністю платити за мир найдорожчу ціну – своє життя. 
      Сьогодні,  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, міського голови Ніли Островської, представників районної та міської рад, райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій району, громадськості міста, відбулись урочисті заходи «Афганістан – пекуча біль і пам’ять».            
      О 10.00 год. члени Красилівської районної організації Спілки ветеранів Афганістану відвідали могили загиблих та померлих наших земляків, учасників бойових дій на території інших держав.
      Об 11.00 годині  у великому залі адмінбудинку районної ради відбулась зустріч воїнів-інтернаціоналістів з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, де вони мали змогу поспілкуватись в формі діалогу та озвучити питання, які їх хвилюють.
      Далі учасники заходів вшанували світлу пам’ять усіх загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів покладанням вінків, квітів до пам’ятного знаку «Красилівчанам, які загинули в Афганістані».
      Продовжились заходи в Центрі культури та дозвілля «Перлина». До присутніх звернулись заступник голови районної ради Микола Білик та секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович: висловили подяку воїнам-інтернаціоналістам, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію та спрямовують свою діяльність на соціальний захист колишніх воїнів і їх сімей, на патріотичне виховання молодого покоління.     
      У ході сьогоднішніх заходів  двох учасників бойових дій в Афганістані та трьох учасників бойових дій на території інших держав  було відзначено Грамотами районної ради та райдержадміністрації. Від імені районної ради та райдержадміністрації, а також від міської ради всім сім’ям загиблих в Афганістані виділено матеріальну допомогу.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин