Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 28 березня 2018 року о 10.00 годині в м.Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Розпочала роботу двадцять третя сесія районної ради
Інформує Красилівська районна рада
20 Грудня 2017 р.

      20 грудня 2017 року о 10.00 год. під головуванням Володимира Снігура працювали постійні комісії районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
      У другій половині дня під головуванням Андрія Янчука провели своє спільне засідання постійні комісії районної ради: з питань промисловості, сільського господарства, земельних відносин та екології; з питань законності, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.
      В ході жвавого обговорення члени комісій як одного спільного засідання, так і другого, детально опрацювали питання орієнтовного порядку денного, до якого ще було внесено питання «Про внесення доповнень до рішення п’ятнадцятої позачергової сесії районної ради від 15.03.2017 року №2 «Про програму соціально-економічного розвитку Красилівського району на 2017 рік»,та рекомендували внести проекти рішень на розгляд пленарного засідання двадцять третьої сесії районної ради.
      Остаточно усі проекти рішень, які вносяться на розгляд двадцять третьої сесії, буде проаналізовано на засіданні президії, перед початком роботи пленарного засідання ради, 22 грудня поточного року.
      У роботі спільних засідань постійних комісій взяли участь голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, керівник апарату райдержадміністрації Олена Білоконь, начальники та керівники окремих відділів, управлінь районної ради і райдержадміністрації, установ району.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин