Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 17 травня 2018 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Інформує Красилівська районна рада
14 Грудня 2017 р.

      Події 31-річної давнини не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, є болем для всієї України, для усього світу.      
      14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху. Ліквідаторам вдалося зробити неможливе - в рекордні терміни закрити зруйнований четвертий блок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження.      
      Тому щорічно в цей день, 14 грудня, в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». 
      Сьогодні, 14 грудня 2017 року, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у великому залі адмінбудинку районної ради відбулась зустріч ліквідаторів з головою районної ради Василем Пасічником, першим заступником голови райдержадміністрації Дмитром Склонним, секретарем міської ради Іриною Морозович, районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Олександром Нагорним, представниками окремих управлінь та організацій Красилівського району.
      Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію масової смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і власним народом –  зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав світу, - зазначив у своєму виступі очільник районної ради Василь Пасічник. 
      Шістьом учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Василь Пасічник спільно з Дмитром Склонним вручили Грамоти районної ради та райдержадміністрації.
      Учні та викладачі  дитячих музичних шкіл, аматори районного Будинку культури представили учасникам зібрання гарні музичні твори.
      В ході зібрання було організовано покладання вінків до пам’ятного знаку «Героям та жертвам Чорнобиля».
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин