Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 17 травня 2018 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Презентовано книгу «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник матеріалів та документів»
Інформує Красилівська районна рада
13 Грудня 2017 р.

     13 грудня 2017 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Ніли Островської, керівника апарату райдержадміністрації Олени Білоконь, начальників окремих відділів районної ради та райдержадміністрації, завідувача народного музею історії Красилівсього району Віталія Мельничука, директорів шкіл та вчителів історії району у великому залі адмінбудинку районної ради відбулася презентація книги «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник матеріалів та документів».       
     Збірник підготовлений Державним архівом Хмельницької області, Хмельницькою обласною громадською організацією архівістів та дослідників Поділля та Південно-Східної Волині «Поклик віків» за сприяння Красилівської районної ради та Красилівської районної державної адміністрації.
     Упорядниками видання є кандидат історичних наук, директор Держархіву Хмельницької області Володимир Байдич; почесний краєзнавець України, заслужений працівник освіти України, директор Кузьминської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олександр  Байдич; доктор історичних наук, професор Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Олександр Завальнюк; кандидат історичних наук, начальник відділу інформаційних технологій Держархіву Хмельницької області Юрій Олійник; кандидат історичних наук, головний науковий співробітник Держархіву Хмельницької області Віталій Галатир; науковий співробітник Держархіву Хмельницької області Тетяна Павлунішена.
     Книга «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник документів та матеріалів» здобула першу премію на обласному конкурсі науково-дослідних робіт в номінації «Гуманітарні науково-дослідні роботи», який щорічно проводиться Хмельницькою обласною радою до Дня науки.
     У виданні вміщено архівні документи, матеріали, газетні публікації, спогади про життя населення Красилівщини в роки Другої світової війни.  Видання складається з 9 розділів, вступних статей та переліку документів, вміщених у збірнику.
     Ведучі заходу, працівники Красилівської центральної районної бібліотеки, Олена Мойсеєнок та Інна Сабат нагадали присутнім заходу про події Другої світової війни на Красилівщині.
     Під час виступу Володимир Григорович Байдич відмітив про вивчення великої кількості архівних документів та кропітку роботу при укладанні книги. Про період окупації району ознайомив присутніх Олександр Васильович Байдич. Юрій Васильович Олійник розповів про листи з нацистської неволі. Особливу увагу спогадам жителів Красилівщини про ті страшні події приділив Віталій Вікторович Галатир.
     Володимир Байдич подякував керівництву району та міста за співпрацю і вручив примірники книги.
     В свою чергу голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська подякували упорядникам за видання, за їх працю, любов до рідної Красилівщини, побажали міцного здоров’я, щастя, нових творчих успіхів в ім’я процвітання рідного краю і України. За особистий внесок у збереження історико-культурної спадщини, активну участь у висвітленні історичних подій на Красилівщині та з нагоди презентації книги «Красилівщина в роки Другої Світової війни»  Байдичу Володимиру Григоровичу – директору Державного архіву Хмельницької області було вручено Грамоту районної ради та районної державної адміністрації подарунок та квіти.
     Хвилиною мовчання учасники презентації вшанували пам’ять про тих, хто не повернувся з далеких воєнних років і ціною власного життя боровся за мир на рідній землі.
     Під час заходу присутні мали можливість ознайомитися з матеріалами книжково-ілюстративної виставки та переглянули слайдову презентацію «Красилівщина в роки Другої світової війни».Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин