Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 28 березня 2018 року о 10.00 годині в м.Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Інформує Красилівська районна рада
28 Вересня 2017 р.

      28 вересня 2017 року, за участю  голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Анатолія Жовтана, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, під головуванням  голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації.
      На порядок денний засідання колегії було винесено 3 питання.
      З першого питання про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурного призначення районну до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 роки виступила Марія Дузєва –завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва.
      Також, керівниками району зверталась увага представників органів місцевого самоврядування на необхідність укладання угод з агроформуваннями на розчистку доріг від снігових заметів.
      З звітом про роботу виконкому Веселівської сільської ради щодо здійснення делегованих  повноважень  органів  виконавчої  влади  відповідно до Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» за 9 місяців 2017 року присутніх ознайомила Олена Козубняк – Веселівський сільський голова.
      Про план роботи районної дер­жав­ної адміністрації на ІV квартал 2017 року присутніх поінформувала Ірина Морозович ­–  заступник голови райдержадміністрації.
 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин