Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Навчальні заклади району успішно реалізують проекти, підтримані Міжнародним фондом “Відродження”
Інформує Красилівська районна рада
11 Січня 2011 р.

 

    Інна Макарець, директор Красилівського НВК “Красилівська ЗОШ №5 та гімназія”:
 
   Навесні цього року Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс з метою підтримки груп подовженого дня та покращення санітарно-гігієнічних умов закладів середньої загальної освіти. Колектив НВК вирішив подати для участі в конкурсі свою проектну пропозицію, адже, перебуваючи на групі подовженого дня, учні молодших класів проводять багато часу в школі. Дуже важливо, щоб для цього було створено належні умови. У липні 2010 року ми дізналися, що нашу проектну пропозицію підтримано, а в кінці вересня Міжнародний фонд «Відродження» перерахував гроші для реалізації проекту.
 
   Таким чином, у навчальному закладі з’явилась чудова ігрова кімната для першокласників із сучасними меблями, а ще учні отримали можливість мати належне харчування на групі продовженого дня. Батьки учнів 1 класу долучилися до реалізації проекту і закупили чудові іграшки, магнітофон та настільні ігри для своїх дітей. Планується також закупити килимове покриття для ігрової кімнати. У закладі також є облаштована спальна кімната для першокласників. Отже, наші учні мають чудові умови для навчання та відпочинку завдяки спільним зусиллям адміністрації закладу, батькам та Міжнародному фонду «Відродження». Щиро дякуємо міській громадській організація “Берегиня” за співпрацю з нашим закладом щодо освоєння коштів, які нам виділив фонд “Відродження”.
 
Валентина Крикунова, директор Красилівської ЗОШ №1:
 
   Наш проект “Забезпечення умов для здорового харчування дітей в школі”, який підтриманий Міжнародним фондом “Відродження” в рамках реалізації в Україні Антикризової гуманітарної програми та на реалізацію якого фонд “Відродження” виділив 34910 гривень, перебуває на стадії завершення. Нашими партнерами в цьому проекті є міська організація “Берегиня”, батьківський колектив школи, а також суттєву підтримку надали коштами приватні підприємці, відділ освіти райдержадміністрації, долучившись до проекту в процесі його реалізації.
 
Таким чином, нам вдалося зібрати додатково вдвічі більше коштів, ніж планувалося спочатку та замінити старі вікна на енергозберігаючі пластикові, замість фарбування підлоги покласти нову плитку, зробити ремонт в приміщенні, відремонтувати витяжку, придбати нові плафони, карнизи та інше, а найближчим часом придбаємо нові меблі та посуд. Наша їдальня зміниться повністю, в ній буде тепло та затишно, а обіди будуть ще смачнішими. Спасибі Міжнародному фонду “Відродження”, нашим партнерам, районному ресурсному центрі громад за навчання та підтримку у написанні проекту і в його впровадженні. Гуртом дійсно можна покращувати і стан наших освітніх закладів, і харчування дітей, і відповідно якість освітніх послуг.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин