Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 21 грудня 2018 року об 11.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 1845 Показано записи: 0 - 20
У селі Великі Зозулинці відбулось перепоховання воїнів Армії Української Народної Республіки
11 Грудня 2018 р.
     11 грудня 2018 року в с. Великі Зозулинці відбулась історична подія національного масштабу: воїнів Армії Української Народної Республіки, які майже століття назад віддали своє життя за незалежну, вільну Україну, перепоховали з почестями та за християнськими звичаями.
     У церемонії перепоховання взяли участь голова районної ради Василь Пасічник,  перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, Великозозулинецький сільський голова Павло Концевий, представники Українського інституту національної пам’яті, українського духовенства, громадськості та учнівської молоді.

Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Красилівського району
10 Грудня 2018 р.
     10 грудня 2018 року за участю голови та заступника голови районної ради Василя Пасічника і Миколи Білика, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, міського голови Ніли Островської, представників місцевих громад, підприємств та організацій, громадськості району, у сесійній залі адмінбудинку відбулось засідання Ради регіонального розвитку Красилівського району.
     Основні теми порядку денного засідання Ради: проведення у Красилівському районі ключових реформ, зокрема децентралізації, медичної та освітньої галузей, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва на Красилівщині.

7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!
7 Грудня 2018 р.
Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування,
депутати усіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного села, селища, міста, дбають про його розквіт і зростання.
Місцеве самоврядування – найбільш ефективна форма народовладдя.
Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.
Становлення нашої країни як незалежної держави у значній мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
Наразі, необхідно усвідомити те, що ніхто нам не побудує державу та не забезпечить заможне життя, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому.
Реалії сьогодення вимагають від керівників місцевих рад, їх працівників, депутатів щоденної наполегливої роботи, направленої на підвищення рівня життя мешканців територіальних громад.
Я дуже сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою: районна, сільські ради, об’єднані територіальні громади та органи виконавчої влади.
Нам випала висока довіра жителів Красилівщини представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечувати позитивні зміни у суспільстві, гарантувати стабільний розвиток нашого краю, підвищувати рівень життя всього населення. І ми не можемо знехтувати цю довіру, кожної хвилини, кожним своїм вчинком чи рішенням маємо дбати насамперед про загальний добробут всіх територіальних громад і кожного мешканця зокрема.
З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні інтереси.
Особливі слова подяки хочу адресувати ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Красилівському районі.
Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.
Хай непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю і України додають вам сили і наснаги.
Нехай же це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні, за яку платять дорогу ціну наші бійці на Сході.
Бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, нових здобутків у роботі, здійснення життєвих мрій і сподівань та впевненості у світлому майбутті!
 
 
З повагою
голова ради                                      В. Пасічник

6 грудня - День Збройних Сил України!
6 Грудня 2018 р.
Шановні військовослужбовці, захисники, воїни, ветерани!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!
Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.
Ми вдячні всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто боронить Вітчизну за першим її покликом, хто нині щирo вірою і правдoю служить українському народу, забезпечує надійну oбoрoну нашої держави, захищає її недoтoрканність та територіальну цілісність.
Бажаю всім нашим воїнам мужності, сил і здoрoв’я, благополуччя, добра у родинах, Божого благословення.
Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили.
Мирного неба всім нам, благополуччя та процвітання нашій держав!
 
З повагою голова ради                                                     В. Пасічник

Відбулась тридцять перша сесія районної ради
5 Грудня 2018 р.
     05 грудня 2018 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради.
     У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 23 депутати районної ради із 37 обраних,  перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

Петро Порошенко з робочою поїздкою відвідав Хмельницький
3 Грудня 2018 р.

     30 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Хмельниччини. Участь у цьому масштабному заході взяли керівники різних рівнів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники районів та об’єднаних територіальних громад. Уже неодноразово такі зустрічі відбувалися на рівні держави, але сьогодні вперше в цьому форматі відбулося засідання на Хмельниччині. Дуже знаково, що до участі в ньому долучився Президент України Петро Порошенко у ході свого робочого візиту до області.


Розпочала роботу тридцять перша сесія районної ради
3 Грудня 2018 р.
     03 грудня 2018 року о 10.00 год. під головуванням Володимира Снігура відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.
     У роботі спільного засідання постійних комісій взяли участь голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, начальники та керівники окремих відділів, управлінь районної ради і райдержадміністрації, установ району.

Засідання колегії райдержадміністрації
29 Листопада 2018 р.
     29 листопада 2018 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

Чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
28 Листопада 2018 р.
      28 листопада 2018 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за листопад 2018 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.

Не підлягає забуттю…
26 Листопада 2018 р.
     У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата – День пам’яті жертв Голодоморів.     
     24 листопада 2018 року з нагоди 85-роковин Великого Голоду – геноциду 1932-1933 років в Україні у м. Красилів відбулись церемоніальні заходи.

Реформа фінансування системи охорони здоров’я: засади, нормативна база та плани
22 Листопада 2018 р.
     22 листопада 2018 року в сесійному залі Будинку рад Хмельницької обласної ради відбулася робоча зустріч фахівців Міністерства охорони здоров’я України, органів місцевого самоврядування області, керівників закладів охорони здоров’я та структурних підрозділів облдержадміністрації. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Микола Білик, головний лікар Красилівської ЦРЛ Денис Дудко та головний лікар КМП «Красилівський Центр ПМСД» Олег Ватажук.
     Під час заходу його учасники порушили проблемні питання реформи фінансування системи охорони здоров’я. 

Болить серце бідою обпалене, свічка пам’яті в ньому горить
21 Листопада 2018 р.
     Сьогодні на центральній площі міста Красилів біля пам’ятного знаку «Героям України» відбувся мітинг, приурочений до Дня Гідності та Свободи. 
     У заході взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Світлана Ткачук, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, міський голова Ніла Островська, працівники районної, міської рад, райдержадміністрації; представники установ, організацій, підприємств району; учнівська молодь, громадськість міста.

18 листопада - День працівників сільського господарства!
16 Листопада 2018 р.
Шановні працівники сільського господарства та ветерани галузі!
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми.
Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.
Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю людей цієї професії: хліборобів, виноградарів, овочівників, тваринників, механізаторів, переробників сільгосппродукції, управлінців, ветеранів галузі зі святом – Днем працівників сільського господарства!
Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.
Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.
У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.
Нехай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і безмежне людське щастя.
Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту України й нашого краю та піднесення добробуту всього славного українського народу.
Бажаю всім вам міцного здоров’я, добра та наснаги, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі!
Зі святом!!!
 
  З повагою голова ради                В. Пасічник

Привітали з професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку
16 Листопада 2018 р.
     16 листопада 2018 року голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та міський голова Ніла Островська завітали до Красилівської станційно-лінійної дільниці №2 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком», щоб привітати працівників підприємства з професійним святом. 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку!
16 Листопада 2018 р.
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом!
Сучасне суспільство неможливо уявити без різноманітних засобів комунікації, телебачення, мережі Інтернет та інших інформаційних технологій, які активно увійшли у наше повсякденне життя і стали його невід’ємною частиною. Адже для усіх нас важливо завжди бути в курсі подій, мати вільний доступ до інформації і спілкуватися без просторових та часових меж.
Від вашої об’єктивності й відповідальності залежить, наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство.
З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні зв’язківці, працівники радіо та телебачення, невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, натхнення, задоволення від роботи; здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба вам та вашим рідним.
Зі святом!
 
    З повагою голова ради              В. Пасічник

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства
15 Листопада 2018 р.
     15 листопада 2018 року, у переддень Дня працівників сільського господарства, який цьогоріч відзначається 18 листопада, за участю голови та заступника голови районної ради Василя Пасічника і Миколи Білика, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, міського голови Ніли Островської, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, організацій та установ району, агропромислового комплексу, у великому залі адмінбудинку районної ради відбулися урочисті заходи.    

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва!
9 Листопада 2018 р.
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Красилівського краю!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. 
Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашого краю, своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!
Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!
Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях! 
Хай здійсняться всі ваші плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!
Здоров’я, добра, благополуччя, мирного неба вам і вашим родинам!
 
З повагою голова ради                                                               В. Пасічник

Проведено нараду щодо фінансової підтримки КНП Красилівський Центр ПМСД
8 Листопада 2018 р.
    08 листопада 2018 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, головного лікаря КНП Красилівський Центр ПМСД Олега Ватажука, начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Кобильчук,  представників органів місцевого самоврядування відбулась нарада, на якій було обговорено питання щодо фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради; створення належних відповідних умов для надання якісної, своєчасної первинної медичної допомоги населенню, що проживає на території району та обслуговується фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами.

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
8 Листопада 2018 р.
     08 листопада 2018 року, у переддень Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який в Україні відзначається 09 листопада, за участю голови районної ради Василя Пасічника, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, міського голови Ніли Островської, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, організацій та установ району, учнівської молоді, артистів й творчих колективів міста і району, в Центрі культури і дозвілля «Перлина» відбулися урочисті заходи.

4 листопада - День працівника соціальної сфери України!
2 Листопада 2018 р.
Шановні працівники та ветерани галузі «соціальна сфера» Красилівщини!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя та тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.
Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба вам та вашим рідним.
Нехай завжди вас супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!
 
З повагою голова ради                                  В. Пасічник

Знайдено новин: 1845 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин