Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 20 грудня 2019 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 2000 Показано записи: 0 - 20
Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,3 тис. осіб
11 Грудня 2019 р.
     У січні-листопаді 2019 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 32,6 тис. вакансій, середній розмір оплати праці становив  5331,8 грн.
     З початку року понад 6 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. За сприяння обласної служби зайнятості статус працевлаштованих отримали 21,8 тис. громадян, в тому числі 12,1 тис. зареєстрованих безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 4,4 тис. осіб.

7 грудня - День місцевого самоврядування!
6 Грудня 2019 р.
Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування,
депутати усіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного села, селища, міста, дбають про його розквіт і зростання.
Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх          вирішення – почесна і відповідальна місія.
Становлення нашої країни як незалежної держави у значній мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
Ми маємо усвідомити, що ніхто нам не побудує державу та не забезпечить заможне життя, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому.
Реалії сьогодення вимагають від керівників місцевих рад, їх працівників, депутатів щоденної наполегливої роботи, направленої на підвищення рівня життя мешканців територіальних громад.
Нам випала висока довіра жителів нашого краю представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечувати позитивні зміни у суспільстві, підвищувати рівень життя всього населення. І ми не можемо знехтувати цю довіру, кожної хвилини, кожним своїм вчинком чи рішенням маємо дбати насамперед про загальний добробут всіх територіальних громад і кожного мешканця зокрема.
З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні інтереси.
Особливі слова подяки хочу адресувати ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Красилівському районі.
Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.
Нехай же це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо Україну в успішну державу, про яку мріяли захисників рідної землі усіх часів, Герої Небесної Сотні, за яку платять дорогу ціну наші бійці на Сході.
Бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, нових здобутків у роботі, здійснення життєвих мрій і сподівань та впевненості у світлому майбутті!
 
 Голова ради                                                В. Пасічник

Відбулась сорокова позачергова сесія районної ради
6 Грудня 2019 р.
     06 грудня 2019 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у сесійній залі адмінбудинку райради відбулась сорокова позачергова сесія районної ради.
      У роботі сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації.

6 грудня - День Збройних сил України!
6 Грудня 2019 р.
Шановні військовослужбовці, захисники, воїни, ветерани!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Збрoйних Сил України!
Ми вдячні всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто боронить Вітчизну за першим її покликом, хто нині щирo вірoю і правдoю служить українськoму нарoду, забезпечує надійну oбoрoну нашої держави, захищає її недoтoрканність та теритoріальну цілісність.
Бажаю всім нашим воїнам мужності, сил і здoрoв’я, благополуччя, добра у родинах, Божого благословення.
А кожному з нас - миру та спoкoю на рідній землі!
 
З повагою голова ради                      В. Пасічник 

Актуальні вакансії Хмельниччини: ТОП – 10 від обласної служби зайнятості
5 Грудня 2019 р.
     База вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості є загальнодоступною для усіх користувачів вебсайту. Щоденно, за поданною роботодавцями інформацією вносяться дані про вільні робочі місця (в т.ч. вимоги, завдання та обов’язки, заробітна плата).

5 грудня - Міжнародний день волонтерів!
5 Грудня 2019 р.
Шановні жителі Красилівщини!
Сьогодні, 5 грудня, світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтерів. Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 – Революція Гідності, війна на сході нашої країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів.  
Я щиро вітаю усіх небайдужих земляків, жителів нашої громади,  які  не залишаються осторонь проблем нашої держави: прості люди, учні, працівники, пенсіонери, не вимагаючи винагороди, з доброї волі вносять часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогти вирішити  найгостріші проблеми сьогодення, допомогти воїнам АТО, переселенцям, всім, кому це вкрай потрібно.
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради,  від себе особисто бажаю кожному волонтеру горіти своєю справою, запалюючи діями людей навколо. Від усієї душі зичу вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, миру та звершення усіх ваших мрій і побажань.
Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!
Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме!
 
З повагою голова ради                               В. Пасічник 

Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю
3 Грудня 2019 р.
     Як отримати додатковий заробітокпід час пошуку постійного місця роботи? У цьому вам допоможе Хмельницька обласна служба зайнятості.
     Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, місцева влада та роботодавці за сприяння служби зайнятості організовують громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
28 Листопада 2019 р.
     28 листопада 2019 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови районної ради Миколи Білика, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування, під керівництвом першого заступника головирайдержадміністрації Дмитра Склонного, відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

242 учасника АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості
28 Листопада 2019 р.
      Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості. Протягом січня-жовтня 2019 року статус безробітного отримали 1078 учасників АТО/ООС, забезпечено роботою – 242. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 23,3%, у переробній промисловості – 22,5% та державному управлінні й обороні – 13,3%.

Хмельницька обласна служба зайнятості сприяє зайнятості осіб з інвалідністю
25 Листопада 2019 р.
     Питання соціального захисту та організації сприяння зайнятості людей з інвалідністю, надання їм якісних та адресних соціальних послуг залишається важливим напрямком роботи Хмельницької обласної служби зайнятості.
     Так, протягом січня-жовтня 2019 року послугами скористались майже 3,0 тис. безробітних осіб з інвалідністю.Допомогу по безробіттю отримували 2,7 тис. осіб. Із загальної кількості безробітних осіб з інвалідністю понад 40% складали жінки, 14% – учасники АТО (ООС). Для осіб з інвалідністю актуальними були понад 730 вакансій. 

За втручання Старокостянтинівської місцевої прокуратури псевдо-фермер поверне у державну власність 112 га землі вартістю 3,6 млн. грн.
25 Листопада 2019 р.
     Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог земельного законодавства при використанні сільськогосподарських угідь.
     Так, у жовтні 2014 року між Головним управлінням Держземагентства у Хмельницькій області та місцевим жителем укладено 5 договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, розташованих на території Великозозулинецької та Глібківської сільських рад Красилівського району.

За систематичне ігнорування рішення суду та невиконання Закону двох красилівчан притягнуто до кримінальної відповідальності
25 Листопада 2019 р.
     У листопаді 2018 року жителя Красилівщини визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Не підлягає забуттю…
23 Листопада 2019 р.
     23 листопада 2019 року з нагоди вшанування пам’яті загиблих в роки геноциду українського народу, в м. Красилів, біля пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 років та політичних репресій», відбувся мітинг-реквієм «Невиплакані сльози України».

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!
21 Листопада 2019 р.
      Сьогодні, 21 листопада, на центральній площі міста Красилів біля пам’ятного знаку «Героям України» відбувся мітинг, приурочений до Дня Гідності та Свободи. 
      У заході взяли участь заступник голови районної ради Микола Білик, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, міський голова Ніла Островська,  працівники районної, міської рад, райдержадміністрації; представники установ, організацій, підприємств району; учнівська молодь, громадськість міста.

251 роботодавець отримав компенсацію за нові робочі місця
21 Листопада 2019 р.
      Сьогодні не всі підприємства виявилися готовими до підвищення соціальних стандартів: збільшення мінімальної заробітної плати, суворі вимоги щодо легалізації найманих працівників, а відповідно і збільшення податкового навантаження. Розуміючи це, держава пропонує роботодавцям компенсацію 100% витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітного, за направленням служби зайнятості, на новостворене  робоче місце у пріоритетному виді економічної діяльності або соціально незахищеної особи.

В рамках благодійної акції «Місячник незрячих» відбулась зустріч з членами ТПО УТОС, що проживають на території Красилівського району
20 Листопада 2019 р.
     В календарі на осінь припадає ряд дат, що відзначає спільнота для привернення уваги суспільства до проблем людей з найважчою формою інвалідності, що визнано ВООЗ, а саме: 15 жовтня – Міжнародний день Білої тростини, 13 листопада – Всесвітній День сліпих, 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю.
     Щорічно у жовтні-листопаді з цього проводу Хмельницька територіально первинна організація українського товариства сліпих (УТОС)організовує благодійні акції. В рамках цьогорічної благодійної акції «Місячник незрячих» 20 листопада приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась зустріч з членами ТПО УТОС, що проживають на території Красилівського району.

Відбулась тридцять дев’ята позачергова сесія районної ради
20 Листопада 2019 р.
     20 листопада 2019 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у сесійній залі адмінбудинку райради відбулась тридцять дев’ята позачергова сесія районної ради.
     У роботі сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації.

Засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
20 Листопада 2019 р.

    20 листопада 2019 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за листопад 2019 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.


Дуальне навчання сприяє працевлаштуванню безробітних
18 Листопада 2019 р.
     На даний час в системі профтехосвіти, активно впроваджується навчання за дуальною формою – наближено до роботодавця. Коли учні та слухачі теоретичну частину навчання опановують в навчальних закладах, а професійно-практичну – виробниче навчання та виробничу практику безпосередньо на виробництві. Також роботодавець приймає активну участь у розробці робочих навчальних планів та програм і може їх доповнити безпосередньо тими питаннями, які необхідно знати майбутньому працівнику, який буде працювати у нього на підприємстві.

Служба зайнятості і сільськогосподарські підприємства: взаємовигідне партнерство
15 Листопада 2019 р.
     Сільське господарство належить до найдавніших видів господарської діяльності людини. В Україні сільське господарство завжди займало важливе місце. В останні роки аграрний сектор економіки держави успішно розвивається, використовуючи технології 21 століття.
     На Хмельниччини третина підприємств області займається вирощуванням сільськогосподарської продукції та її переробкою. Знанні в області  та за її межами ТОВ НВА «Перлина Поділля» (Білогірський район), приватне підприємство «Аграрна компанія – 2004» та ТОВ «Волочиськ-Агро» (Волочиський район). СФГ Клепачі та СФГ Манятин (Славутський район), ТОВ «Святець» (Теофіпольський район), Корпорація «Сварог Вест Груп» (Шепетівський район) тощо.

Знайдено новин: 2000 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин