Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 2064 Показано записи: 0 - 20
Карантин – не привід зупинятися у пошуку роботи. Користуйтесь онлайн-сервісами служби зайнятості не виходячи з дому
2 Квітня 2020 р.
     У зв’язку з введенням обмежувальних заходів для попередження поширення COVID-19, Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує клієнтам опанувати онлайн-сервіси.
     Для тих, хто у пошуку роботи служба зайнятості пропонує скористатися базою вакансій. Данні оновлюються щодня. У пошуку необхідно зазначити регіон та професію. Якщо Ви хочете дізнатись про умови роботи більше, зателефонуйте в центр зайнятості та назвіть номер вакансії.
     Для школярів, майбутніх абітурієнтів функціонує платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа». 

Пам’ятка про самоізоляцію
1 Квітня 2020 р.
Що означає самоізоляція
     Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими людьми, для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри. а виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).
     Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте до свого сімейного лікаря.

Ринок праці Хмельниччини за січень-березень 2020 року
1 Квітня 2020 р.
     З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 34,4 тис. осіб, з яких 19,6 тис. мали статус безробітного.
     Про потребу у 10,4 тис. працівниках в області поінформували 2,8 тис. роботодавців. Укомплектовано 48наявних вакансій.

Рекомендації основних санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19 в закладах торгівлі
31 Березня 2020 р.
Керівникам закладів торгівлі, приватним підприємцям, фізичним особам-підприємцям, які є власниками закладів торгівлі.
     Провести роз’яснювальну роботу з персоналам щодо індивідуальних засобів профілактики та реагування на виявлення у працівника симптомів захворювань на гостре респіраторне захворювання.
     Роздрукувати та/або оновити інформаційні постери та нагадування персоналу про важливість та техніку миття рук та/або обробку рук спиртовмісними та іншими антисептиками, дозволеними МОЗ України.
     Не допускати працівників, які мають ознаки респіраторних захворювань до роботи та обслуговування громадян.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня
31 Березня 2020 р.

     Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.


Відбулась сорок четверта позачергова сесія районної ради
25 Березня 2020 р.
     25 березня 2020 року відбулась сорок четверта позачергова сесія районної ради.
     У роботі сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, голова райдержадміністрації Василь Кравчук, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації.

Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби
24 Березня 2020 р.
     Зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID–19 на території Красилівського району повідомляємо, що з 18 березня 2020 року на період карантину обмежити доступ громадян до службових приміщень районної ради за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2.
 
Прийом заяв від фізичних та юридичних осіб здійснювати в телефонному режимі та за допомогою електронних засобів телекомунікації:
 
Красилівська районна рада:
тел.: (038-55)-4-22-72;

Режим роботи Хмельницької обласної служби зайнятості у період карантину
23 Березня 2020 р.
     Інформаційне повідомлення!
     З урахуванням прийнятих рішень Кабінету Міністрів України та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19, Хмельницька обласна служба зайнятості запроваджує на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів.

У Хмельницькому відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян
23 Березня 2020 р.
     З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Хмельницькому відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку (тел. (0255) 4-23-54, (0382) 70-33-99, (0382) 70-44-30, страховий експерт: +380672861435, електронна адреса hmel.km@fssu.gov.ua, kras.km@fssu.gov.ua).

Громадські роботи – додатковий заробіток
16 Березня 2020 р.

      Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує спільну роботу з місцевими органами влади, роботодавцями, соціальними партнерами щодо надання додаткової соціальної підтримки безробітним шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.


Відбулися заходи до Дня українського добровольця.
13 Березня 2020 р.
     13 березня 2020 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, голови райдержадміністрації Василя Кравчука, заступника голови районної ради Миколи Білика, заступника військового комісара – начальника відділу комплектування майора Андрія Левенка, працівників районної ради та райдержадміністрації, героїв-добровольців, батьків загиблих добровольців відбулися заходи до Дня українського добровольця.

Нарада з керівниками органів місцевого самоврядування
12 Березня 2020 р.
     12 березня 2020 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, начальника Красилівської ОДПІ Олексія Шишина, головного лікаря комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру ПМСД Олега Ватажука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, під головуванням голови райдержадміністрації Василя Кравчука.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19"
12 Березня 2020 р.
Кабінет Міністрів України
ПОСТАНОВА
від 11 березня 2020 р. № 211
 
Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19
 
      Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

За крадіжки, грабіж та заволодіння транспортними засобами мешканець Красилівського району проведе за ґратами 5 років 7 місяців
12 Березня 2020 р.
 Прокурором Старокостянтинівської місцевої прокуратури у Старокостянтинівському районному суді доведено вину 19-річного мешканця м.Красилів у вчиненні грабежу, крадіжок та незаконного заволодіння транспортними засобами.
 У результаті проведеного, за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, досудового розслідування встановлено, що раніше судимий за майнові злочини чоловік на шлях виправлення не став та продовжив злочинну діяльність.

Старокостянтинівська місцева прокуратура попереджає про численні випадки шахрайств
11 Березня 2020 р.
     Незважаючи на систематичні попередження правоохоронців про різні злочинні схеми, пов’язані із шахрайським заволодінням коштами громадян, у минулому році Красилівським ВП ГУНП в Хмельницькій області зареєстровано 15 кримінальних проваджень за фактами шахрайств.
     Сьогодні у злочинців немає єдиної схеми, вони щоразу вигадують нові способи здійснення шахрайств. Будучи тонкими психологами, вони вивчають свою жертву в процесі розмови та обирають лінію поведінки. Завдання шахраїв - під будь-яким приводом заставити людину зробити певні дії, щоб отримати доступ до її персональних даних, електронних платіжних систем або банківських рахунків. Тож єдиного рецепту, як захиститися від шахрайства, немає, але є правила, дотримуючись яких, людина може вберегти себе від шахраїв.

За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштовано 3 тис. громадян
11 Березня 2020 р.

      З початку року понад 2 тис. роботодавців поінформували обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 7,6 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5876,7 грн.


Боротьба з незаконною діяльністю у сфері грального бізнесу триває
11 Березня 2020 р.
     За процесуального керівництва місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), слідчими СВ Красилівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області припинено діяльність чергового підпільного грального закладу, який функціонував у м. Красилові попри заборону грального бізнесу в Україні.

Заходи з нагоди визволення Красилівщини та Шевченківських свят
10 Березня 2020 р.
     09 березня 2020 року відбувся урочистий мітинг-реквієм, церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу на Площі Слави в рамках відзначення 76-ї річниці визволення Красилова і району від німецько-фашистських загарбників та покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку Тарасу Григоровичу Шевченку з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження та вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

Шановні жінки Красилівщини!
6 Березня 2020 р.
      Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з прекрасним святом, що приходить до нас із ледь відчутним подихом весни, даруючи тепло й пахощі первоцвітів, - з Міжнародним днем прав жінок та миру!
      Саме зараз природа робить перший подих на повні груди, люди чекають тепла, оновлення, ніжності. Тому важко було б знайти більш чудову нагоду аби висловити вдячність Жінці, яка несе в собі продовження життя, і без якої не було б у світі стільки любові й тепла. 
      Безмежно вдячні вам за розуміння і підтримку, які роблять нас сильнішими, надихають на нові звершення, великі справи та досягнення благородних цілей.
     Ви додаєте краси всьому, до чого доторкається ваше серце, ваш погляд, ваші руки. 
      Впевнений, що негаразди і труднощі нашого сьогодення не зможуть позбавити вас доброї посмішки, лагідності та чарівності.
      Бажаю, щоб кожний прожитий вами день, був сповнений сонячним світлом і теплом.
     Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте!
      Хай кожна з вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною! Будьте ніжними, як перші проліски, чистими, як голубе небо, лагідними, як весняне сонечко!
      Від усієї душі бажаю вам здоров’я, щастя, радості,  любові, сімейного затишку, здійснення мрій та бажань.
      Миру, злагоди, Божого благословення вам і вашим родинам!
 
З повагою голова ради                                                                      Василь ПАСІЧНИК

Жінка на ринку праці
5 Березня 2020 р.
     Майже половинуклієнтів Хмельницької обласної служби зайнятості складають представниці прекрасної статі. З початку року статус безробітноїотримали 8,7 тис. жінок або 46,9% від загальної кількості зареєстрованих безробітних.Забезпечено роботою 1,4 тисяч жінок, зокрема 26% - знайшли роботу в переробній промисловості, 25% - оптовій та роздрібній торгівлі, а 10,2% – у сільському, лісовому, рибному господарстві.

Знайдено новин: 2064 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин