Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 1922 Показано записи: 0 - 20
Виїзний прийом громадян на території Воскодавинської сільської ради
10 Липня 2019 р.
     9 липня 2019 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, представників управління соціального захисту населення, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Красилівського відділу Держгеокадастру відбувся виїзний прийом громадян на території Воскодавинської сільської ради.

Інститут кар’єрного радника – новий підхід в роботі Державної служби зайнятості
5 Липня 2019 р.
     Державна служба зайнятості постійно розвиває свої послуги та впроваджує нові підходи по роботі з клієнтами та роботодавцями. Про інноваційні методи роботи, а саме впровадження Інституту кар’єрного радника розповів на пресконференції директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Привітали правоохоронців з професійним святом
4 Липня 2019 р.
     04 липня 2019 року з нагоди відзначення Дня Національної поліції України у Красилівському відділі поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбулись урочисті заходи.
     Із професійним святом правоохоронців привітали заступник голови районної ради Микола Білик, заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук, заступник міського голови Марина Слободянюк та начальник Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Андрій Когунь.

04 липня – День Національної поліції України!
4 Липня 2019 р.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів  з професійним святом!
Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні.
Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією.
І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.
Шановні працівники Національної поліції,  сподіваємось, що разом, у тісній співпраці  та взаємодії з населенням, громадськими об’єднаннями на засадах партнерства, ви гідно будете реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.
Бажаю всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, мирного неба, успіхів у службі  заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням  громадянина України.
Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.
 
Голова ради                                                         В. Пасічник

Вітання з Днем Конституції України!
27 Червня 2019 р.
Шановні жителі Красилівського краю!
 
У переддень відзначення Дня Конституції України від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас із цим визначним державним святом
 Двадцять три роки тому Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Життя підтвердило цінність Конституції. І сьогодні завдання держави  полягає в тому, щоб якнайповніше використати  потенціал основного нормативно-правого акта держави  для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини і  громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень.
Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.
Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до букви і духу Конституції – обов’язок  як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.
            Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині. Зі святом вас, дорогі земляки!
 
 
Голова ради                                                                                  В. Пасічник

Урочистості до Дня Конституції України
27 Червня 2019 р.
     У переддень відзначення 23-річниці Конституції України, 27 червня 2019 року, в Центрі культури і дозвілля «Перлина» відбулись урочисті заходи.
     Із річницею знакової для нашої держави історичної події присутніх у залі, а в їхній особі і всіх жителів району та міста, привітали голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська.

ТОП – 10 найбільш затребуваних професій на Хмельниччині
27 Червня 2019 р.
     «Найбільшим попитом серед роботодавців користуються робітничі спеціальності, не вистачає кваліфікованих робітників у сфері транспорту, торгівлі та послуг, агропромислового комплексу», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Сумуємо… Пам’ятаємо…
24 Червня 2019 р.
     Цьогоріч, 24 червня, минає два роки від дня загибелі нашого земляка, уродженця с. Заслучне, воїна-добровольця, патріота України –  Олексія Васильовича Іщука, який віддав своє життя, захищаючи Україну від ворожої російської окупації на Сході нашої держави.

Ближче до людей: керівники центрів зайнятості Хмельниччини виконували функції фахівців-реєстраторів
24 Червня 2019 р.
      З 1 січня 2019 року у Державній службі зайнятості запроваджено Інститут кар’єрного радника. Відповідно до нововведень функції фахівців, які обслуговують пошукачів роботи, розділились на реєстраторів та кар’єрних радників.

Свято державних службовців
21 Червня 2019 р.
     З нагоди професійного свята держслужбовців у приміщенні Центру культури та дозвілля «Перлина» відбулися урочистості, під час яких було вшановано тих, на кого покладено відповідальну місію – забезпечувати практичне виконання завдань і функцій держави.

23 червня – День державної служби України!
21 Червня 2019 р.
Шановні працівники, ветерани державної служби Красилівщини!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто, у переддень відзначення Дня державної служби, щиро вітаю вас із професійним святом.
Найщиріші слова подяки за сумлінну, наполегливу працю висловлюю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку.
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
       Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.  
То ж, нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям, а ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Красилівського краю, розв’язанню повсякденних проблем жителів району.
Зичу вам наснаги та  невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої держави.
Хай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Бажаю вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, мирного неба, міцного здоров’я,  щастя, добробуту та задоволення від вашої почесної праці.
 
Голова районної ради                                                                                   В. Пасічник

Анкетування роботодавців: Державна служба зайнятості проводить масштабне опитування
21 Червня 2019 р.
     Державна служба зайнятості охоче змінюється та бажає покращувати свої послуги. З цією метою, 18 червня 2019 року розпочато анкетування роботодавців щодо задоволеності надання послуг Державною службою зайнятості.

День пам’яті в Україні
21 Червня 2019 р.
     Сьогодні, напередодні сумної дати, представники районної та міської рад, райдержадміністрації, районної організації ветеранів України на чолі з заступником голови районної ради Миколою Біликом, заступником керівника апарату – начальником відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світланою Олексійчук, міським головою Нілою Островською скорботною ходою пройшли до Площі Слави, де вшанували пам’ять полеглих у Великій Вітчизняній війні та воїнів, які загинули захищаючи суверенітет нашої держави на сході України, хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя монумента визволителів.

За зайняття гральним бізнесом судитимуть двох мешканців м. Красилів
20 Червня 2019 р.
     За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури, слідчим відділом Красилівського відділу поліції завершено досудове розслідування за фактом зайняття гральним бізнесом.

Засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
19 Червня 2019 р.
     19 червня 2019 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за червень 2019 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.

Урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника
14 Червня 2019 р.
     14 червня, у переддень професійного свята працівників галузі охорони здоров’я, яке в Україні щорічно відзначається у третю неділю червня, в приміщенні Центру культури та дозвілля «Перлина» відбулися урочисті заходи.

16 червня – День медичного працівника
14 Червня 2019 р.
За доброю традицією у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втрачає свого значення ні за політичних, ні за економічних змін.
 
Шановні працівники та ветерани медичної галузі Красилівщини!
У переддень відзначення Дня медичного працівника, від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату, від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом!
Лікар – одна з найстародавніших і найпочесніших професій, бо людина завжди, протягом тисячоліть, потребувала медичної допомоги.
Міцне здоров’я – це найдорожче, що є у людини. Своєю добротою, знанням справи ви, шановні медпрацівники, повертаєте людей до повноцінного життя. Душевне тепло, увага, яку ви їм надаєте, гідні глибокого визнання. Саме від вас залежить здоров’я та життя мешканців нашого краю. І на теперішній час, навіть в непростих умовах сьогодення, ви продовжуєте сумлінно працювати, щоденно лікуючи, борючись за кожне життя.
Щира вдячність ветеранам галузі охорони здоров’я, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.
То ж бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, міцного здоров’я,  радості, оптимізму, невичерпності сил і завзяття.
Щастям і любов'ю хай наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і втіху.
Процвітання, удачі і добробуту, мирного неба вам і вашим родинам.
Нехай усе добре, зроблене вами з душею та натхненням, повернеться до вас сторицею!
 
 
З повагою голова ради                                             В. Пасічник

Відбулась тридцять шоста позачергова сесія районної ради
12 Червня 2019 р.
     12 червня 2019 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у малому залі адмінбудинку райради відбулась тридцять шоста позачергова сесія районної ради.
     У роботі сесії взяли участь: 25 депутатів районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації.

Сумуємо… Пам’ятаємо…
11 Червня 2019 р.
      Цьогоріч, 11 червня, минає три роки від дня загибелі нашого  земляка, воїна-добровольця, патріота України, бійця 2-ї Окремої тактичної групи Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» –  Гнатюка Юрія Вікторовича, який віддав своє життя, чесно й самовіддано захищаючи Україну від ворожої російської окупації на Сході нашої держави.

Булаєнківські читання «Син Поділля, солдат Вітчизни»
7 Червня 2019 р.
     7 червня 2019 року в малому залі адмінбудинку районної ради з нагоди відзначення 101-ї річниці від дня народження Володимира Булаєнка відбулися районні Булаєнківські читання «Син Поділля, солдат Вітчизни!». На свято завітали Білик Микола Михайлович – заступник голови районної ради, Ткачук Світлана Володимирівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Олексійчук Світлана  Володимирівна  – заступник керівника апарату, начальник відділу персоналу райдержадміністрації, Снігур Володимир Іванович – начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради.

Знайдено новин: 1922 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин