Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 2105 Показано записи: 0 - 20
Хмельницькі аудитори протягом шести місяців 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 278 млн грн
13 Липня 2020 р.
     Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області протягом першого півріччя 2020 року провели моніторинг 172 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю  майже  282  млн грн.
     Через виявлені порушення при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги у 63 випадках на суму майже 155 млн грн  та розірвано 41  договір  на  суму майже  57 млн  грн.

Відзначили 25 - річницю з дня створення ювенальної превенції
8 Липня 2020 р.

     08 липня голова районної ради Василь Пасічник, заступник голови райдержадміністрації Олександр Конусь, міський голова Ніла Островська, начальник служби у справах дітей Ольга Тимченко завітали до Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та взяли участь у заходах з нагоди 25-річниці з Дня створення ювенальної превенції.


08 липня - День родини!
8 Липня 2020 р.
Шановні  жителі Красилівщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня родини!
Саме родина – це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.
Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей – ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.
Тож бажаю кожній родині благополуччя, щастя, добробуту.
Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння.
Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!
 
 
З повагою голова ради             Василь ПАСІЧНИК

04 липня – День Національної поліції України!
3 Липня 2020 р.

 

Шановні працівників національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю з професійним святом!
Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні.
Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією.
І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.
Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.
Бажаю всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, мирного неба, успіхів у службі  заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням  громадянина України.
Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.

 

 

З повагою голова ради                                                                                                                                                             Василь Пасічник


Засуджено водія, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду.
1 Липня 2020 р.

До 3 років 6 місяців позбавлення волі засуджено водія, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої загинула мешканка м. Красилів


Привітання з Днем молоді
26 Червня 2020 р.
Шановні представники молодого покоління Красилівщини!
 
     Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем молоді! 
     Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно – особливе та унікальне, бо молодiсть – це свiтанок життя, це романтика, радiсть, свiтлi мрiї про майбутнє, молодечий запал. Це – неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Будьте активними, здобувайте найсучасніші знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте добрі плани на майбутнє.
     Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Ваші  розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.
     То ж нехай ніколи не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках!
   Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій!  Міцного вам здоров’я, оптимізму, невичерпної eнepriї, творчого натхнення, молодечого неспокою та щирого кохання!
 
З повагою
голова районної ради                                                Василь ПАСІЧНИК

Привітання з Днем Конституції України
26 Червня 2020 р.
Шановні жителі Красилівщини!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!
Конституція  це – найважливіший правовий документ будь-якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.
Прийняття у 1996 році Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це був найважливіший крок у забезпеченні прав людини і громадянина, а Україна отримала міжнародний авторитет як незалежна складова частина світової спільноти.
На сьогодні відзначення Дня Конституції України – найбільш актуально. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, вшанувати наших сучасних героїв, які сьогодні знову захищають суверенітет і цілісність країни.
З нагоди визначного державного свята щиро зичмо всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.
Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі, а мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку добробуту і затишку в кожній сім’ї.
І хай демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями нашого сьогодення.
 
 
З повагою,
голова районної ради                                                ВасильПАСІЧНИК

Привітали з днем Конституції України
26 Червня 2020 р.
      26 червня 2020 року голова районної ради Василь Пасічник, заступник голови районної ради Микола Білик, голова райдержадміністрації Василь Кравчук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Конусь привітали працівників установ, організацій, трудові колективи з державним святом, що присвячене 24-ій річниці Конституції України.

Привітали державних службовців з професійним святом
24 Червня 2020 р.

      23 червня 2020 року працівників державної служби привітали голова районної державної адміністрації Василь Кравчук, голова районної ради Василь Пасічник, побажали наснаги та невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої держави.


Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну внутрішнього розпорядку дня.
24 Червня 2020 р.
     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», зокрема, на період дії карантину робота в Державній аудиторській службі України розпочинаєтьсяо 8.00 годині.

Хмельницькі аудитори за п’ять місяців поточного року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 193 млн грн
24 Червня 2020 р.
      Фахівці  Управління Західного офісу   Держаудитслужби  в  Хмельницькій  області протягом січня – травня 2020 року провели моніторинг 151 процедури закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю  майже 263 млн грн.
     За результатами таких заходів державного фінансового контролю  відмінено торги у 45 випадках на суму понад 137 млн грн та розірвано 40 вже укладених договорів на суму понад 56 млн грн. 

Вітаємо з Днем державної служби України!
23 Червня 2020 р.
Шановні колеги-держслужбовці!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату  районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України та висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь жителів Красилівського краю.
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує справжньої відданості своїй справі та бажання служити людям.
З особливим теплом ми сьогодні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.
            Шановні держслужбовці, бажаю вам наснаги та  невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої держави.
Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Від душі зичу вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, щастя, добра, міцного здоров’я та мирного неба.
 
 
З повагою районної ради                        Василь ПАСІЧНИК                                                         

Карантин мовою цифр: як COVID-19 вплинув на ринок праці Хмельниччини
22 Червня 2020 р.

     За період карантину з 12.03.2020 по 18.06.2020 до Хмельницької обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулися та отримали статус безробітного 10,4 тис. осіб, що у 2 рази більше ніж у відповідному періоді 2019 року (5,3 тис. осіб). Отримали роботу 5,7 тис.осіб, що на 33% менше ніж у відповідному періоді 2019 року (8,5 тис.осіб). Майже 60% працевлаштовані у сільському, лісовому та рибному господарствах.


День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 Червня 2020 р.

     22 червня 2020 року голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, голова та заступник голови райдержадміністрації Василь Кравчук і Олександр Конусь, курівник апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук вшанували світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.


Привітання з Днем медичного працівника!
19 Червня 2020 р.
Шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я!
 
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом!
Лікар – одна з найстародавніших і найпочесніших професій, бо людина завжди, протягом тисячоліть, потребувала медичної допомоги.
Міцне здоров’я – це найдорожче, що є у людини. Своєю добротою, знанням справи ви, дорогі медпрацівники, повертаєте сотні і тисячі людей до повноцінного життя. Душевне тепло, увага, яку ви надаєте людям, гідні глибокого визнання. Саме від вас залежить здоров’я та життя мешканців нашого краю. Ви сумлінно працюєте та, незважаючи на існуючі економічні та фінансові труднощі, своєю щоденною працею рятуєте життя людей, надаєте їм кваліфіковану медичну допомогу.
Бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці.
Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, праця на благо людей приносить задоволення і радість, а все добре, зроблене вами з душею та натхненням, повернеться сторицею!
Благополуччя, мирного неба, добробуту і процвітання вам та вашим родинам!
Зі святом!
 
 
З щирою вдячністю
та повагою
 
голова                                                                       
районної ради                                                                           ВасильПАСІЧНИК

Державні аудитори Хмельниччини за п’ять місяців поточного року виявили порушень на 23,4 млн гривень
18 Червня 2020 р.
     За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-травня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  23,4 млн гривень.
     Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 3,2 млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів  проведених у попередніх роках.

Засуджено винуватицю смертельної ДТП у м. Красилів
16 Червня 2020 р.
     У жовтні минулого року на перехресті вулиць Грушевського і Ярослава Мудрого в Красилові сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля «Renault» та мопеда «Yamaha Vino». У результаті зіткнення водій мопеда отримав відкриту черепно-мозкову травму, від якої помер у лікарні.
     У ході судового розгляду в суді Старокостянтинівською місцевою прокуратурою доведено винуватість водійки автомобіля, яка також свою вину у скоєному визнала та щиро розкаялася. Погодилася, що вона зобов’язана була надати перевагу в русі водієві мопеда, що їхав головною дорогою, але не подивилася у його бік. Водночас дружина загиблого в ДТП розповіла, що того дня її чоловік поїхав мопедом в ліс по дрова, а невдовзі подзвонили сини й сказали, що він загинув в ДТП».

Онлайн-платформа Coursera безкоштовно надає безробітним 3800 курсів для навчання
15 Червня 2020 р.

     Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Courseraп ропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з різних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. У разі успішного закінчення користувач отримує сертифікат про проходження курсу.


Відбулась сорок шоста сесія районної ради
12 Червня 2020 р.
     12 червня 2020 року відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Василь Пасічник.
     У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, голова райдержадміністрації Василь Кравчук, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.             

Як фізичній особі-підприємцю, яка у зв’язку з карантином зупинила або скоротила свою діяльність отримати допомогу по частковому безробіттю?
10 Червня 2020 р.
     Які документи подає ФОП, щоб отримати допомогу на себе?
     - заяву на отримання допомоги у довільній формі;
     -  копію наказу із зазначенням дати початку зупинення/скорочення діяльності;
     - відомість про фізичну особу-підприємця, який є застрахованою особою, за формою, згідно з додатком 2 ПОРЯДКУ.
     - довідка про сплату ЄСВ за останні 6 місяців, які передують даті зупинення/скорочення діяльності.

Знайдено новин: 2105 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин