Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 2024 Показано записи: 0 - 20
Новий сервіс служби зайнятості – інститут консультанта роботодавця
24 Січня 2020 р.

     Минулого року у Державній службі зайнятості запровадили новий підхід в обслуговуванні роботодавців – інститут консультанта роботодавця. Основна мета якого - розширення підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.


Відбулась сорок друга позачергова сесія районної ради
23 Січня 2020 р.
     23 січня 2020 року відбулась сорок друга позачергова сесія районної ради.
     У роботі сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації.

Відбулась урочиста зустріч на межі Хмельницької та Тернопільської областей на мосту єднання
22 Січня 2020 р.

      Делегація від Красилівського району взяла участь у відзначенні 101 річниці Соборності України на кордоні двох областей , яку очолювали перший заступником голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, заступник міського голови Валерій Лось. До складу делегації входили працівники Красилівської РДА, Красилівської районної ради, Красилівської ОТГ, Антонінської селищної ради, працівники культури.


Відзначили День Соборності України
22 Січня 2020 р.
     Сьогодні з нагоди відзначення 101 річниці проголошення Акта Злуки УНР и ЗУНР, за участю працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, представників підприємств, установ, організацій району, учнівської молоді, громадськості міста Красилів, в Центрі культури "Перлина" відбулись урочисті заходи.     

Професійне навчання безробітних
17 Січня 2020 р.
     На сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися, освоювати суміжні професії. Саме таких фахівців готують центри професійно-технічної освіти (ЦПТО) державної служби зайнятості.
     Перевагами цих навчальних закладів є стислі і водночас змістовні терміни навчання, навчальні програми максимально наближені до вимог роботодавців, використання новітніх технологій навчання, можливість навчатися за індивідуальною формою, комфортна атмосфера навчання для людей різного віку. Сучасна матеріально-технічна база навчальних закладів забезпечує отримання безробітними знань та формування навичок, що відповідають вимогам роботодавців.

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання судового рішення
16 Січня 2020 р.
     На виконання рішення суду, винесеного за позовом Старокостянтинівської місцевої прокуратури, у державну власність повернуто 112 га землі.
     Підставою для реагування стало порушення вимог законодавства під час передачі сільськогосподарських угідь у користування.

Лісогосподарські підприємства, що до 1 лютого не впровадять електронний облік деревини, матимуть серйозні проблеми у роботі, – Д.Габінет
14 Січня 2020 р.
     Про виконання доходної частини місцевих бюджетів та стан запровадження електронного обліку деревини в області говорили 13 грудня 2020 року під час відеоселекторної наради з районами та об’єднаними територіальними громадами, в якій взяв участь заступник голови районної ради Микола Білик. Провів її голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Також до участі долучилися представники окремих структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів ЦОВВ.

Підсумки 2019 року: ринок праці Хмельниччини
14 Січня 2020 р.
     У 2019 роціпослугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,4 тис. безробітних громадян, з них 1,1 тис. демобілізованих військовослужбовців - учасників АТО/ООС, які набули статус безробітного.  Вбазі даних обласної служби зайнятості налічувалось 33,6 тис. вакансій, про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 6,7 тис. роботодавців.Середній розмір оплати праці становив  5336,6 грн.

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал
9 Січня 2020 р.
      У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості.
      «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

9 січня в Україні оголосили днем жалоби
9 Січня 2020 р.
     Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «МАУ»в Тегерані.
      З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

З Різдвом Христовим!
6 Січня 2020 р.
Шановні жителі Красилівського краю!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!
У ці благовісні дні всі ми по-особливому сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної  події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.
Нехай очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік. 
Хай   Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.
 Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля  розвитку та процвітання нашого краю.
Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Веселих свят!
Христос рождається! Славімо його!
 
Голова ради        Василь ПАСІЧНИК       

У Красилівському районі припинено діяльність нелегальної АЗС
2 Січня 2020 р.
     За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Красилівського району припинено діяльність незаконної АЗС.

З прийдешнім Новим роком!
28 Грудня 2019 р.
Шановні жителі Красилівщини!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з прийдешнім Новим роком!
На порозі Нового 2020 року більш за все хочемо побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому!
Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу, щоб кожен житель Красилівського району пишався своїм корінням.
Нехай рік прийдешній принесе усім спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій.
Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують вам радісний настрій та приємні зустрічі.
Нехай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
Щастя, тепла, любові, сімейного затишку всім вам! 
            Веселих та щасливих новорічних свят!
 
Голова ради        Василь ПАСІЧНИК                      

Засідання колегії райдержадміністрації
27 Грудня 2019 р.
     26 грудня 2019 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови районної ради Миколи Білика, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування відбулося засідання колегії райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного.

Допомога по безробіттю: процедура та розмір виплати
27 Грудня 2019 р.
     Допомога по безробіттю – це частина коштів з єдиного соціального внеску, яку відраховує кожен роботодавець за свого працівника. З цих грошей Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі Фонд) виплачує щомісячну грошову допомогу тим, хто втратив роботу і знаходиться у активному пошуку заробітку. Мінімальна сума допомоги по безробіттю в Україні встановлюється Правлінням Фонду. У 2019 році мінімальний розмір допомоги складає – 610 грн.

З Різдвом Христовим!
24 Грудня 2019 р.
Шановні жителі Красилівського краю!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю християни західного обряду
з Різдвом Христовим!
Свято Різдва несе радість у кожну сім'ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють.
Нехай у ваших оселях завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!
Бажаю вам міцного здоров'я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі!
Нехай збудуться найзаповітніші мрії!
Гарних вам і радісних Різдвяних свят!
 
 
Голова ради      Василь ПАСІЧНИК                  

«Твоя формула успіху»: підсумки профорієнтаційного проєкту для молоді Хмельниччини
24 Грудня 2019 р.
     «Твоя формула успіху» - саме під такою назвою завершився масштабний профорієнтаційний проєкт для молоді, який у 2019 році проводився Хмельницькою обласною службою зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА. Мета Проєкту: профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі актуальних професій та підготовці до виходу на ринок праці.

22 грудня – День енергетика!
21 Грудня 2019 р.
Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!
Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян.
Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.
Щодня, щогодини ви виконуєте  свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань та вміння. Саме тому професія енергетика є не тільки необхідною, але і дуже почесною.
Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, професійного зростання, миру та злагоди.
Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.
 
З повагою голова ради                                           Василь ПАСІЧНИК

Відбулась сорок перша сесія районної ради
20 Грудня 2019 р.
     20 грудня 2019 року відбулося пленарне засідання сорок першої сесії районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Василь Пасічник.
     У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 20 депутатів районної ради із 37 обраних, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голови місцевих рад, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району. 

Державній службі зайнятості - 29 років!!!
19 Грудня 2019 р.
Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з нагоди 29-ї річниці від дня утворення
Державної служби зайнятості України!
 
Сьогодні служба зайнятості – інноваційна, ефективна організація з високою культурою надання соціальних послуг та здатністю оперативно реагувати на стрімкі зміни ринку праці. І велика заслуга в цьому працівників служби, які своєю щоденною працею сприяли її становленню.
Тож дякую вам за відданість справі, мудрість і терпіння. Зичу, щоб доля прихильно дарувала кожному міцне здоров’я та душевну гармонію, щоб у кожній родині панували мир і злагода.
 
З повагою
директор Хмельницького ОЦЗ                    Сергій Черешня

Знайдено новин: 2024 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин