Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 2130 Показано записи: 0 - 20
Вітання з Днем працівників лісу!
18 Вересня 2020 р.
Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
 
Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу!
Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство повинно служити усім українцям.
Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки їх невтомній і самовідданій роботі вдається зберігати і відтворювати лісові багатства.
У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму.
Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!
 
 
З повагою
голова районної ради                                           Василь ПАСІЧНИК

Завершила роботу сорок дев’ята сесія районної ради
18 Вересня 2020 р.
     Сьогодні, 18 вересня, на засіданні президії районної ради остаточно було погоджено порядок денний пленарного засідання сорок дев’ятої сесії та інформуючих з питань порядку денного.
     По завершенню засідання президії, під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у великому залі адмінбудинку райради відбулось пленарне засідання сорок дев’ятої сесії районної ради.

Вітаємо з Днем рятівника!
17 Вересня 2020 р.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату, від себе особисто щиро вітаю працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони, а також громадян, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей з святом!
Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконують рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це вони, за першим сигналом, готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибувають на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, вони не черствіють душею, зберігають в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.
Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
Бажаю вам здоров`я, добробуту у родинах, миру, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.
 
З повагою
голова районної ради                                Василь ПАСІЧНИК

Легальна зайнятість – спільна відповідальність
14 Вересня 2020 р.

       З метою підвищення захищеності працівників на ринку праці, державна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальні вакансії. Адже, уклавши трудовий договір із роботодавцем, працівник має право на безпечні умови та дотримання режиму праці, право на отримання достойної пенсії та соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.


З Днем міста!
11 Вересня 2020 р.
Шановні красилівчани та гості нашого краю!
Маю велику честь привітати вас з Днем міста!
День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма городянами. Разом з тим, це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли нам берегти його та зміцнювати своєю працею.
Обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі, саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе.
Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто дякую всім мешканцям Красилова, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю, також, молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.
Нині Красилів розвивається, змінюється його обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, дорогі красилівчани, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.
Шановні городяни! Маю надію, що і в подальшому влада докладатиме зусиль, аби місто стало таким, яким ми мріємо його бачити: із новими робочими місцями, відбудованими дорогами та тротуарами, освітленими вулицями, сучасними підприємствами, закладами дозвілля та відпочинку.
То ж, нехай  Красилів і надалі росте і процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх у згуртовану та небайдужу громаду!
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров я, добра, достатку, щедрої долі, злагоди і миру, подальших успіхів в усіх справах і починаннях!
 
 
З повагою
голова районної ради                                                            Василь ПАСІЧНИК

З Днем фізичної культури та спорту України!
11 Вересня 2020 р.
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту,
ветерани та шанувальники спорту!
 Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
Для великої  кількості  людей  цей день є дійсно святковим, адже  не лише спортсмени  присвячують своє життя служінню фізкультурі та спорту, а й шкільні викладачі, тренери, меценати, без яких не було б чемпіонів і рекордсменів та, з рештою здорових і успішних людей.
Нинішнє зростання рядів сподвижників та прихильників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення.
Бажаю усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашого району та України!
 
 
З повагою
голова районної ради                                                  Василь ПАСІЧНИК

З Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
11 Вересня 2020 р.
Шановні працівники та ветерани газової промисловості!
Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього господарського комплексу була б неможлива.
Ваша трудова діяльність вимагає високого професіоналізму та великої відповідальності.
Висловлюю щиру вдячність за вашу самовіддану й нелегку працю. Адже, забезпечуючи безаварійне та безперебійне газопостачання тисячам жителів району, ви несете добробут і тепло в їх оселі.
Цього дня ми бажаю вам вагомих трудових успіхів та здобутків, творчого оптимізму, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Міцного здоров’я, миру, благополуччя, добра і щастя!
 
 
З повагою
голова районної ради                                                                    Василь ПАСІЧНИК

Понад 11,7 млн грн виявлено порушень аудиторами Хмельниччини під час ревізії МКП «Хмельницькводоканал»
9 Вересня 2020 р.
     Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області завершили ревізію фінансово-господарської діяльності Міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Установили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 11,7 млн грн.
     Ревізією встановлено завищення вартості виконаних робіт підрядними організаціямина суму понад 6,0 млн грн.

Привітали підприємців
4 Вересня 2020 р.

      4 вересня 2020 року, в приміщенні адмінбудинку районної ради, голова районної ради Василь Пасічник, голова райдержадміністрації Василь Кравчук привітали підприємців району з їх професійним святом.


Співпраця служби зайнятості із підприємцями – один із ефективних шляхів підвищення рівня зайнятості населення
3 Вересня 2020 р.
      Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки забезпечили роботою себе, але й інших, створивши нові робочі місця.
      Сьогодні у Хмельницькій області працюють майже 61,3 тис. юридичних та фізичних осіб (без державних підприємств та банків), з них 55% у оптовій та роздрібні торгівлі (33715 одиниць), у промисловості – 6,0% (3678), у сільському господарстві 4,6% (2820) тощо.

Новий навчальний рік: продовжується співпраця служби зайнятості з навчальними закладами
1 Вересня 2020 р.
      З початком нового навчального року фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості продовжують співпрацю із навчальними закладами області.
      «Для успішного працевлаштування та правильного вибору професії, служба зайнятості тісно взаємодії з освітянами, цілеспрямовано проводить профорієнтаційну роботу серед школярів. Наші фахівці з профорієнтації надають консультації з питань професійного самовизначення, побудови кар’єри, мотивують до легальної зайнятості та роз’яснюють правила вибору професій», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
29 Серпня 2020 р.

     29 серпня 2020 року голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, голова та заступник голови райдержадміністрації Василь Кравчук та Олександр Конусь, учасники АТО вшанували усіх тих, хто виборював та захищав незалежність й територіальну цілісність України, покладанням квітів до підніжжя Дошки Слави та до пам’ятного знаку «Героям України». Також посадовці та учасники АТО відвідали могили загиблих героїв Красилівського району, на яких встановили зменшені копії державного прапора, вшанували пам'ять загиблих земляків покладанням квітів.


Проведено колегію відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА
28 Серпня 2020 р.
     28 серпня 2020 року проведено колегію відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА.    
     У засіданні колегії прийняв участь голова Красилівської РДА  Кравчук Василь Миколайович, голова районної ради Пасічник Василь Савович., керівники ЗЗСО, головні спеціалісти відділу, методисти районного методичного кабінету.

Засідання колегії райдержадміністрації
28 Серпня 2020 р.

     27 серпня 2020 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови районної ради Миколи Білика, під головуванням очільника райдержадміністрації Василя Кравчука відбулось засідання колегії райдержадміністрації. 


Відбулась сорок восьма позачергова сесія районної ради
26 Серпня 2020 р.
     26 серпня 2020 року відбулась сорок восьма позачергова сесія районної ради.
     У роботі сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів райдержадміністрації, комунальних підприємств.

Привітали ювіляра
25 Серпня 2020 р.

     25 серпня 2020 року заступник голови районної ради Микола Білик, голова райдержадміністрації Василь Кравчук, міський голова Ніла Островська та голова Красилівської районної організації ветеранів України Володимир Боднарчук завітали до ветерана місцевого самоврядування Кізюна Віталія Савовича, який святкує сьогодні славний ювілей –  80-річчя від дня народження.


Відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України
24 Серпня 2020 р.
     23 серпня 2020 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, голови райдержадміністрації Василя Кравчука, міського голови Ніли Островської, представників від трудових колективів підприємств, установ та організацій, учасників АТО, учнівської молоді, громадськості міста та району на площі Нзалежності біля Дошки Слави відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

З Днем Державного Прапора України! З Днем Незалежності України!
21 Серпня 2020 р.
Шановні жителі Красилівського краю!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з нашими найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Недарма ці знаменні дати стоять поруч. Вони – святині українського народу, символи єдності, соборності і свободи.
Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє.
Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.
Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби.
Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя на сході, з прапором піднімаються на бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.
Дорогі земляки! Нехай ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
Бажаю вам добра, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, щастя, мирного неба над головою, впевненості в завтрашньому дні, творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу!
Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним! 
 
 
Голова                                                                      
районної ради                                                              Василь ПАСІЧНИК

29 років незалежності України: зміни на ринку праці Хмельниччини
20 Серпня 2020 р.
     За роки незалежності ринок праці України суттєво змінився: перехід до ринкових відносин, зародження малого й середнього бізнесу, розвиток інтернет-технологій. За 29 років діяльності служби зайнятості, створена матеріально-технічна база для надання соціальних послуг населенню і роботодавцям, постійно вдосконалюється законодавча база, розширюються форми та методи інформаційно-роз’яснювальної роботи тощо.
     Вагомий внесок у вирішення питань працевлаштування незайнятих громадян внесла також і Хмельницька обласна служба зайнятості. Протягом 29 років, отримали роботу 688,9 тис. жителів Хмельниччини, а це більше половини нинішнього населення області, пройшли професійне навчання 109,2 тис. безробітних, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 202,6 тис. громадян.

Моніторинги публічних закупівель аудиторами Хмельниччини
17 Серпня 2020 р.
    Аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за сім місяців 2020 року провели моніторинг 195 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю майже 330  млн грн.
     За результатами таких заходів державного фінансового контролю  аудитори встановили порушень у сфері публічних закупівель за 188 процедурами  закупівель  загальною  вартістю  понад  326  млн грн, що становить 98,8% всіх промоніториних коштів закупівель.

Знайдено новин: 2130 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин