Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 2153 Показано записи: 0 - 20
Хмельницька обласна служба зайнятості інформує: як роботодавцю отримати дозвіл на працевлаштування іноземця?
25 Листопада 2020 р.
      В Україні роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на підставі дозволу, що видається регіональною службою зайнятості.
      Якщо роботодавець планує взяти на роботу громадянина іншої держави, йому потрібно подати до регіонального центру зайнятості пакет документів.

Ревізори виявили неефективне використання коштів Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області
17 Листопада 2020 р.

      Аудиторами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства виконавчого комітету Славутської міської ради, якою встановлено порушень, що призвели до втрат на  суму понад  2,5 млн грн., а також неефективне використання бюджетних коштів на суму понад 1 млн грн.


15 листопада – День працівників сільського господарства!
13 Листопада 2020 р.
Шановні працівники сільського господарства та ветерани галузі!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
Незважаючи на труднощі, український селянин був і залишається дбайливим господарем, який вміє працювати, впроваджувати нові технології, виробляти продукцію, яка має попит на внутрішньому і світовому ринку.
Наш край також славетний прадавніми землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми.
Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району, ветеранам галузі. Ваша робота нелегка, але дуже важлива, бо Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.
Бажаю радості, успіхів, міцного здоров’я, людського щастя вам і вашим родинам.
Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо розквіту України й нашого краю та піднесення добробуту всього славного українського народу.
Бажаю всім вам міцного здоров’я, добра та наснаги, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі!
Зі святом!!!
 
 
 
З повагою голова ради                      Василь ПАСІЧНИК

Хмельницькі аудитори виявили 50 млн гривень втрат
12 Листопада 2020 р.
      Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за десять місяців2020 року за результатами проведених ревізій виявиливтрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 50 млн гривень.
      Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 5,1 млн грн, у тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.

Відбулась п’ятдесят перша позачергова сесія районної ради
10 Листопада 2020 р.

     10 листопада 2020 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у великому залі адмінбудинку райради відбулось пленарне засідання п’ятдесятої першої позачергова сесії районної ради.


Понад 5 млн грн забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів державні аудитори Хмельниччини
9 Листопада 2020 р.
      Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж дев’яти місяців поточного року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 48,1 млн гривень.
     Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 5 млн грн, в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.

01 листопада – День працівника соціальної сфери
30 Жовтня 2020 р.
     У першу неділю листопада в Україні згідно з Указом Президента відзначають День працівника соціальної сфери.
     Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
     30 жовтня, у переддень відзначення Дня працівника соціальної сфери, голова районної ради Василь Пасічник, голова райдержадміністрації Василь Кравчук, привітали представників колективів соціальної сфери з прийдешнім професійним святом, подякували за сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків, вручили Грамоти районної ради та районної державної адміністрації.

Державна служба зайнятості: соціальний захист громадян від безробіття
30 Жовтня 2020 р.
     У першу неділю листопада Україна вшановує  працівників соціальної сфери - людей, на яких покладена відповідальна  місія - надання соціальних гарантій та допомоги тим, хто її потребує. До численної армії таких працівників належать і фахівці державної служби зайнятості.
     Найголовнішим пріоритетом діяльності державної служби зайнятості є надання соціальної допомоги незайнятим громадянам, які прагнуть знайти підходящу роботу, пройти професійну підготовку чи перепідготовку, аби повернутись до повноцінної трудової діяльності, відчути себе корисними та потрібними у суспільстві.

Держаудитслужба здійснює постійний контроль за результатами закупівель
29 Жовтня 2020 р.
     Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня-вересня 2020 року здійснено 235 моніторингів закупівель, якими охоплено понад 767 млн гривень.
      Встановлено порушень законодавства у сфері закупівель у 225 випадках на суму понад 760 млн. гривень.
      За результатами моніторингу процедур закупівель попереджено порушень та їх наслідків на загальну суму понад 338 млн гривень, з яких відмінено 86 процедур закупівель загальною очікуваною вартістю понад 273 млн гривень та розірвано 49 договорів на загальну суму понад 65 млн гривень.  За порушення законодавства про закупівлі на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

28 жовтня – 76-річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників
28 Жовтня 2020 р.
     Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату – 76 річницю звільнення  України  від німецько-фашистських загарбників. Перш за все, це  свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.
     Голова районної ради Василь Пасічник та голова райдержадміністрації Василь Кравчук вшанували пам’ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання й поклали квіти до пам’ятного знаку на Меморіальному комплексі "Площа Слави".

Служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних шляхом стажування на підприємствах, організаціях, установах
23 Жовтня 2020 р.
      Однією з послуг Державної служби зайнятості щодо сприяння роботодавцям у доборі та професійній підготовці персоналу є підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях підприємств, організацій та установ з метою набуття професійного досвіду, практичних умінь та навичок, з урахуванням вимог роботодавців.
      Стажування здійснюється на договірній основі терміном до 3 місяців в залежності від складності професії за індивідуальними планами, з урахуванням специфіки виробництва, використанням сучасних технологій.

Хмельницькі аудитори з початку року виявили втрат на суму понад 45 млн грн
23 Жовтня 2020 р.
      За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-серпня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 45 млн гривень.
      Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 4 млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.

Відбулась п’ятдесята сесія районної ради
16 Жовтня 2020 р.
     16 жовтня відбулась п’ятдесята сесія районної ради.
      У роботі сесії взяли участь: 20 депутатів районної ради із 37 обраних,  голова райдержадміністрації Василь Кравчук, окремі начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради.

14 жовтня відзначили славетні свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України.
15 Жовтня 2020 р.
     14 жовтня заступник голови районної ради Микола Білик, голова районної  державної адміністрації Василь Кравчук та Сергій Лукіянчук вшанували пам’ять полеглих борців за свободу нашої держави хвилиною мовчання та  покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям України і Меморіальної дошки загиблим в АТО.
     В цей день також були проведені богослужіння та панахида за українськими воїнами, які загинули в боях за незалежність України. 

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді у кримінальному провадженні за фактом надання неправомірної вигоди слідчому
7 Жовтня 2020 р.

     У листопаді 2018 року Старокостянтинівською місцевою прокуратурою повідомлялося про скерування до суду обвинувального акту за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди правоохоронцю – слідчому СВ Красилівського ВП ГУ НП в області.


Служба зайнятості інформує про стан ринку праці Хмельниччини та надання послуг у січні-вересні 2020 року
7 Жовтня 2020 р.
     Незайняті та безробітні громадяни. У січні-вересні 2020 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 53,0 тис. громадян, з яких 35,1 тис. мали статус безробітного.
     Працевлаштування. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  15,4 тис. осіб, в тому числі 11,0 тис. осіб зареєстрованих безробітних. Крім того, 3,1 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
     Вакантні посади та вільні робочі місця. З початку року 4812 роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

Вітання з Днем працівників освіти!
2 Жовтня 2020 р.
Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної ниви, всі, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!
Від депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто щиро і сердечно вітаю вас з Днем працівників освіти!
Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю країни.
Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.
Спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а серця зігрівають людська довіра та любов.
Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.
Нехай ваш нелегкий шлях освячується любов’ю до дітей, радістю від вашої праці.
Зі святом вас, шановні освітяни!
 
З повагою
голова районної ради                            Василь ПАСІЧНИК

Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!
30 Вересня 2020 р.
Шановні бібліотекарі!
Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто вітаю вас з професійним святом!
В цей день наше суспільство віддає данину шани людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.
Бажаю Вам  міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і сімейного затишку, родинного тепла, нових успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі.
 
 
 
З повагою
голова районної ради                                 Василь ПАСІЧНИК

Умови та виплати допомоги по безробіттю
30 Вересня 2020 р.
      Згідно із законодавством кожен українець, який залишився без роботи, має право на отримання державної компенсації у вигляді допомоги по безробіттю. 
      З 1 вересня 2020 року розмір мінімальної заробітної плати становить 5 тис. грн. Чи вплинуло це на розмір допомоги по безробіттю? Давайте розглянемо детальніше.
      Хто має право на отримання допомоги?

Вітання з Всеукраїнським Днем дошкілля!
25 Вересня 2020 р.
Шановні працівники закладів дошкільної освіти!
У цей святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня Дошкілля!
Нехай дитячі посмішки і щирість їхніх мрій додасть Вам натхнення, нестандартних педагогічних ідей, позитивних емоцій на кожен робочий день. Хороших результатів взаємодії з вихованцями, їхніми батьками, керівництвом! Свято вірте у велич своєї професії і пам’ятайте, що виховуючи та навчаючи дітей ми творимо світ прекрасним, таємничим та безмежним.
Здоров’я, терпіння, взаєморозуміння, миру та благополуччя! Нехай вам завжди всміхається доля та дарує ще багато світлих днів та щасливих років!
 
З повагою 
голова районної ради                                       Василь ПАСІЧНИК

Знайдено новин: 2153 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин