Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » Публічна інформація
Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадових осіб органів місцевого самоврядування району

Оприлюднення відомостей, зазначених у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників Красилівської районної ради.

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників та працівників Великосалиської сільської ради.

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників та працівників Севрюківської сільської ради.

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників та працівників Чепелівської сільської ради.

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників та працівників Криворудської сільської ради.

Відомості, зазначені у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Ледянського сільського голови.

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників та працівників Великоорлинської сільської ради.

Відомості, зазначені у Деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівників та працівників Кременчуківської сільської ради.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин