Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна
Громадські обговорення
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
      Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території призначеної під будівництво і обслуговування  об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, розташованої за межами населеного пункту Кременчуківської сільської ради села Кременчуки Красилівського району Хмельницької області.
 
1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
      Проект детального плану території призначеної під будівництво і обслуговування об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії,  розташованої за межами населеного пункту Кременчуківської сільської ради села Кременчуки Красилівського району Хмельницької області розробленого на підставі розпорядження голови Красилівської районної державної адміністрації від 26.06.2018 року №194/2018-р «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови з метою будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів альтернативної енергетики (для будівництва об'єкту енергетики який виробляє електроенергію із сонячного випромінювання) з послідуючою передачею в оренду товариству з обмеженою відповідальність «Ікопоть Енерджі», для визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами.
      Визначенню цільового призначення підлягає земельна ділянка, що розглядається даним ДТП, площею 35,0 га - 14.01-для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.
      Проект розроблений у відповідності до Земельного Кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Закону України «Про автомобільні дороги», ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН. 2.2-5:2011 «Благоустрій територій», Схеми планування території Хмельницької  області.
 
2. Основні  техніко-економічні  показники.
      На території проектування розташовані поля фільтрації бувшого цукрового заводу. Проектом передбачено розміщення на території ДТП об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.
      При розробці даного ДТП передбачено комплексний благоустрій території, зокрема: благоустрій вулиць та проїздів, влаштування тротуарів, доріжок, збереження та впорядкування зелених насаджень.
 
3. Відомості  про  замовника та розробника  проектів  містобудівної  документації  та  підстави  для  їх  розроблення.
      Замовник проекту детального плану: Красилівська державна адміністрація Хмельницької області.
      Розробник проекту: ТОВ «САННИВАТТ.-УА»        
      Фінансування робіт здійснювалось за кошти товариства з обмеженої відповідальності «ІКОПОТЬ ЕНЕРДЖІ».
 
4. Інформація  про місце  і  строки  ознайомлення  з  проектом  детального плану території  призначеної 
під  будівництво  і  обслуговування  об'єктів енергетики, які  виробляють  електричну  енергію 
з  альтернативних  джерел  енергії,   розташованої  за  межами  населеного пункту
Кременчуківської сільської ради села Кременчуки  Красилівського району Хмельницької області.
      Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме один місяць з дня оприлюднення  оголошення.
      Ознайомитися з матеріалами проекту детального плану території можливо з 09 липня по 08 серпня 2018 року, в робочі дні з 08.00 години до 12.00 години в приміщенні Красилівської райдержадміністрації, за адресою: м. Красилів, вул. Незалежності, 2 каб.111 та офіційному вебсайті Красилівської райдержадміністрації.
 
 5. Інформація  про  посадову  особу  органу, відповідальну  за  організацію  розгляду  пропозицій.
      Особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Дузєва Марія Миколаївна (тел. 4-29-68).
 
6. Відомості  про строки  подання і строки  завершення  розгляду  пропозицій.
      Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 07 липня по 08 серпня 2018 року.
 
7. Інформація  стосовно  запланованих  інформаційних  заходів.
      Громадські обговорення відбудуться о 11-00 годині, 09 серпня 2018 року в приміщенні сільського будинку культури за адресою: с. Кременчуки Красилівського району Хмельницької області, вул. Каштанова, 1.
      Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:
      - повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
      - юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
      - власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних  з нею територіях;
      - представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
      - народні депутати України, депутати сільської ради.
      Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
      Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахування вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
   
      Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді:
      1. Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району;
      2. Проектний план поєднани   й зі схемою проектних планувальних обмежень, схемою організації руху транспорту та пішоходів.
 

 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин