Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 17 травня 2018 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

-
-


1


ШАНОВНІ КРАСИЛІВЧАНИ
ТА ВСІ, ХТО ЗАВІТАВ НА НАШ САЙТ!

    Ми раді вітати Вас та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною.
    Красилівщина – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Наш район – один з кращих у Хмельницькій області за рівнем сільськогосподарського та промислового виробництва.
    Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками. Запрошуємо до співпраці: чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
    Сердечно дякуємо за увагу!


Головне
Девіз 2018 року: «Захищене і здорове покоління»
 
ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році
заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні
до органів державної влади, органів місцевого самоврядування,
роботодавців, профспілок, засобів масової інформації,
керівників і працівників підприємств, установ та організацій
 
      Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.
      Цього року девіз .всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.
      У 2007 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» - визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.
17 Квітня 2018 р.

Останні новини району
Керівники району перевірили стан проходження акції «За чисте довкілля» на територіях окремих місцевих рад
16 Квітня 2018 р.
     На сьогоднішній день на території Красилівщини триває акція «За чисте довкілля», в рамках якої передбачено ряд заходів, які потрібно вжити задля приведення території району в належний санітарний стан.
     16 квітня 2018 року голова районної ради Василь Пасічник спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Дмитром Склонним здійснили об’їзд територій окремих сільських рад, аби перевірити стан проходження акції «За чисте довкілля».

Відбулись урочисті проводи юнаків1991-1998 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України
10 Квітня 2018 р.
     10 квітня 2018 року на території Красилівського районного військового комісаріату за участю голови районної ради Василя Пасічника, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, міського голови Ніли Островської, батьків, родичів, друзів відбулися урочистості з нагоди весняного призову юнаків1991-1998 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Шановні жителі Красилівщини!
6 Квітня 2018 р.
Щиро вітаю вас з найурочистішим християнським святом, воістину величним днем торжества Життя і Любові – Світлим Воскресінням Христовим, яке спонукає кожного замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює нас духовно!
Сьогодні, коли Україна переживає нелегкі часи, зазнає чимало втрат та болю, кожному з нас, незалежно від віросповідання чи політичних поглядів, потрібні єдність і сила духу. Тому у цей світлий час, ми просимо Божої підтримки та захисту, молимося за мир та спокій у нашій країні.
Бажаю всім, щоб у благословенні Великодні дні благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяяла ваші душі.
Нехай Великодні дзвони озвуться у вашому серці вірою, надією і любов’ю, надихнуть на добрі справи.
Дай Боже вам доброго здоров’я, святкового настрою, мирного неба над головою, добробуту та успіху у повсякденних справах на благо народу і незалежності України.
Радісних і світлих всім Великодніх свят та щедрої долі!
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
 
 
З повагою голова ради                           В. Пасічник

Провели акцію «За чисте довкілля»
5 Квітня 2018 р.

     Працівники районної ради взяли активну участь у проведенні щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою. В ході акції було прибрано територію «Співочого поля» в м.Красилів.


Обговорили питання щодо передачі Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області
30 Березня 2018 р.

     30 березня, після засідання колегії райдержадміністрації, голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська, депутати районної ради, представники громад місцевих рад, керівники окремих підприємств, організацій району обговорили питання щодо передачі Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області із спільної власності територіальних громад району, так як це питання не було підтримано депутатами на двадцять четвертій сесії районної ради 29 березня 2018 року та перенесено на наступну сесію.


Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
30 Березня 2018 р.

     30 березня 2018 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Ніли Островської, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації.


Відбулась двадцять четверта сесія районної ради
28 Березня 2018 р.
     28 березня 2018 року під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради.
     У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 29 депутатів районної ради із 37 обраних,  перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голови місцевих рад, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

Виїзний прийом громадян на території Печеської сільської ради
27 Березня 2018 р.
     27 березня 2018 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, начальника відділу персоналу апарату РДА Світлани Олексійчук, начальника загального відділу апарату РДА Марини Кшемінської, керівника Красилівського сервісного центру  обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області Олега Бойчука, начальника управління соціального захисту населення Івана Книша та  провідного спеціаліста Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Віктора Кирилюка відбувся виїзний прийом громадян на території Печеської сільської ради. 

Розпочала роботу двадцять четверта сесія районної ради
26 Березня 2018 р.
     26 березня 2018 року о 10.00 год. під головуванням Володимира Снігура відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.
     У роботі спільного засідання постійних комісій взяли участь голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська, начальники та керівники окремих відділів, управлінь районної ради і райдержадміністрації, установ району.

Відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
21 Березня 2018 р.

     21 березня 2018 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за березень 2018 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.


Анонси і оголошення
Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 17 травня 2018 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради

Розпорядження голови районної ради від 16.04.2018 року №18-р «Про скликання двадцять п’ятої сесії районної ради»

Рішення сесії Манівецької сільської ради «Про внесення змін до рішення №2 від 22.06.2017 «Про місцеві податки і збори на 2018 рік»

Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця

До уваги депутатів місцевих рад, керівників комунальних підприємств, установ та організацій!

Інформація про проведення обласною радою у 2018 році щорічного обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельниччини

Увага! Важлива інформація!

Красилівське бюро правової допомоги Старокостянтинівського МЦ з НБВПД інформує

ЛСП «Красилівліс» інформує!

Красилівське бюро правової допомоги Старокостянтинівського МЦ з НБВПД інформуєПаспорти місцевих радЕлектронна приймальня

Email:
Пароль:Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин