Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Інформує Красилівська районна рада
9 Листопада 2017 р.

     08 листопада 2017 року, у переддень відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в рамках обласного огляду-конкурсу «Доторкнись до душі свого народу», який спрямований на відродження народних традицій та декоративно-прикладного мистецтва, за участю керівників району та міста, працівників органів місцевого самоврядування, установ, організацій району, учнівської молоді, артистів й творчих колективів міста і району, в районному будинку культури відбулись урочисті заходи.
     У вестибюлі районного будинку культури було презентовано виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва, разом з тим, учасників урочистостей частували українськими національними смаколиками.
     Працівники та вихованці клубних закладів Красилівського району представили присутнім у залі цікаве дійство, в ході якого звучали пісні, демонструвались обряди та ігри, що здавна побутували в Україні та у нашому краї.
     Голова районної ради Василь Пасічник, голова райдержадміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан привітали винуватців свята, подякували за невтомну й віддану працю, побажали їм міцного здоров’я, щастя, радості, життєвих гараздів й успіхів у роботі,
     За сумлінну працю, добросовісне ставлення до своїх обов’язків та з нагоди святкування Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Василь Пасічник спільно з Нілою Островською вручили кращим представникам цієї сфери Грамоти районної ради та райдержадміністрації, подарунки та квіти; Анатолій Жовтан – Почесні грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки та квіти.
     Також, зі словами вдячності та побажанням успіхів у роботі звернулась до колег начальник відділу культури, національностей та релігій Красилівської райдержадміністрації Інна Грицюк.
     Для представників галузі культури звучали привітання та щирі побажання від завідувача сектору з питань культури, мистецтва, навчальних закладів та туризму управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Світлани Цимбалюк, директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Андрія Клименка, працівників галузей освіти, медицини та представників громадськості.
     Артисти та творчі колективи району і міста своїми виступами подарували присутнім на урочистих заходах гарний настрій, позитивні емоції та чудові враження.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин