Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту
АНОНСИ І ОГОЛОШЕННЯ:  Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 22 грудня 2017 року о 10.00 годині в м. Красилів у сесійній залі адмінбудинку районної ради;  

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 1670 Показано записи: 0 - 20
15 грудня − День працівників суду!
15 Грудня 2017 р.
     Сьогодні заступник голови районної ради Микола Білик, керівник апарату райдержадміністрації Олена Білоконь та заступник міського голови Олександр Федонюк привітали працівників суду з професійним святом.    

Привітали ювіляра
15 Грудня 2017 р.
     15 грудня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, Кременчуківський сільський голова Микола Поліщук завітали до жителя с. Великі Юначки, учасника бойових дій у роки Другої світової війни, ветерана праціПавлюка Анатолія Пилиповича, аби привітати його зі славним 90-річчям від Дня народження.

Провели зустріч з керівниками агроформувань району
14 Грудня 2017 р.

     14 грудня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провели зустріч з керівниками сільськогосподарських агроформувань району, за участю начальника філії «Красилівський райавтодор» ДП Хмельницького облавтодору Віктора Панченка, заступника начальника Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Вадима Осадчука.


Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 Грудня 2017 р.

     Сьогодні, 14 грудня 2017 року, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у великому залі адмінбудинку районної ради відбулась зустріч ліквідаторів з головою районної ради Василем Пасічником, першим заступником голови райдержадміністрації Дмитром Склонним, секретарем міської ради Іриною Морозович, районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Олександром Нагорним, представниками окремих управлінь та організацій Красилівського району.


Презентовано книгу «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник матеріалів та документів»
13 Грудня 2017 р.
     13 грудня 2017 року за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Ніли Островської, керівника апарату райдержадміністрації Олени Білоконь, начальників окремих відділів районної ради та райдержадміністрації, завідувача народного музею історії Красилівсього району Віталія Мельничука, директорів шкіл та вчителів історії району у великому залі адмінбудинку районної ради відбулася презентація книги «Красилівщина в роки Другої світової війни: збірник матеріалів та документів».       
     Збірник підготовлений Державним архівом Хмельницької області, Хмельницькою обласною громадською організацією архівістів та дослідників Поділля та Південно-Східної Волині «Поклик віків» за сприяння Красилівської районної ради та Красилівської районної державної адміністрації.

Керівники району спілкувались з представниками та членами обласних організацій УТОС та українського товариства глухих
13 Грудня 2017 р.
     13 грудня 2017 року в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося зібрання представників та членів обласної організації УТОС, обласної організації українського товариства глухих з заступником голови районної ради Миколою Біликом, керівником апарату райдержадміністрації Оленою Білоконь, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іваном Книшем, начальником Красилівського відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Старокостянтинівського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Хмельницькій області Іриною Ковтун.

Відбулась двадцять друга позачергова сесія районної ради
12 Грудня 2017 р.
     Сьогодні, 12 грудня, відбулась двадцять друга позачергова сесія районної ради, яка складалась зі спільного засідання постійних комісій районної ради та пленарного засідання ради.
   У роботі сесії взяли участь: депутати районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, секретар міської ради Ірина Морозович, працівники виконавчого апарату районної ради, голови місцевих рад району, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ та організацій району, директор Старокостянтинівського Держлісгоспу Володимир Ботвін.

Урочистоті з нагоди Дня місцевого самоврядування!
8 Грудня 2017 р.

     08 грудня 2017 року, з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, в приміщенні районного будинку культури, відбулися урочисті заходи, я яких взяли участь: голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, депутат обласної ради, голова правління СК «Промінь» Галина Терлецька, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська, голови, секретарі та бухгалтери місцевих рад району, депутати рад усіх рівнів, працівники виконавчих апаратів районної та міської рад, відділів та управлінь райдержадміністрації, ветерани органів місцевого самоврядування, громадськість району.


Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
7 Грудня 2017 р.

     07 грудня 2017 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за грудень 2017 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.


З Днем місцевого самоврядування!
7 Грудня 2017 р.
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,
депутати місцевих рад, жителі Красилівського краю!
       
    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.
            Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця.  
Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною – владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.
      Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців району. Нині є ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Красилівщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.
            Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.  
            Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток, за життєву мудрість і щирість душі, за безкорисливість і небайдужість.
            Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідної батьківщини, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.
Щиро бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю Красилівщини мирного неба, міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 
            Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги, впевненості у завтрашньому дні.
 
З повагою голова ради                    В. Пасічник

6 грудня - День Збройних сил України!
6 Грудня 2017 р.
Шановні військовослужбовці, захисники, воїни, ветерани!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Збрoйних Сил України!
Ми вдячні всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто боронить Вітчизну за першим її покликом, хто нині щирo вірoю і правдoю служить українськoму нарoду, забезпечує надійну oбoрoну нашої держави, захищає її недoтoрканність та теритoріальну цілісність.
Бажаю всім нашим воїнам мужності, сил і здoрoв’я, благополуччя, добра у родинах, Божого благословення.
А кожному з нас - миру та спoкoю на рідній землі!
 
 
З повагою голова ради                                            В. Пасічник 

Урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера
5 Грудня 2017 р.

     У переддень відзначення Дня Збройних Сил України, 05 грудня 2017 року,  в районному будинку культури, за участю голови та заступника голови районної ради Василя Пасічника і Миколи Білика, першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного, міського голови Ніли Островської, представників органів місцевого самоврядування, установ, організацій району, працівників районного військового комісаріату, військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО, волонтерів, громадськості міста та учнівської молоді, відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.


Василь Пасічник та Ніла Островська взяли участь у засіданні районного товариства інвалідів
5 Грудня 2017 р.

     05 грудня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська в рамках засідання зустрілись з членами районного товариства інвалідів "Захист". 


5 грудня - Міжнародний день волонтера
5 Грудня 2017 р.
Шановні жителі Красилівщини!
05 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. 
З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.
Шановні волонтери!
Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!
Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.
 
З повагою голова ради                                            В. Пасічник 

«БАРВИ ЖИТТЯ» – свято творчості, таланту та дитячої щирості
1 Грудня 2017 р.
     01 грудня 2017 року в районному Будинку культури відбувся дитячий фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».          
     Життєлюбність, активність і віра у власні сили – ось, що протиставляють учасники цієї події своїм обмеженим фізичним можливостям.

1 грудня – День працівника прокуратури
1 Грудня 2017 р.
     Враховуючи роль органів прокуратури у зміцненні законності та захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято – День працівника прокуратури, яке відзначається щороку 01 грудня.
     1 грудня 2017 року голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, міський голова Ніла Островська привітали працівників місцевої прокуратури з професійним святом.

Засідання колегії райдержадміністрації
30 Листопада 2017 р.
     30 листопада 2017 року за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, міського голови Ніли Островської, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, не підлягає забуттю…
27 Листопада 2017 р.
     Починаючи з 1998 року, у четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата – День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів.
     25 листопада 2017 року з нагоди відзначення 85-роковин Великого Голоду в м. Красилів відбулись церемоніальні заходи.

Відбулось чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
24 Листопада 2017 р.

      24 листопада 2017 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за листопад 2017 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.


90 років прожити – не поле перейти
22 Листопада 2017 р.

     20 листопада свій 90-річний день народження зустрів  учасник бойових дій у роки Другої світової війни, ветеран праці, шанований житель с.Васьківчики ЛУКЬЯНЧУК Михайло Ларіонович.


Знайдено новин: 1670 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин