Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Останні новини
Останні новини
Знайдено новин: 1630 Показано записи: 0 - 20
Селу Чепелівка – 500 років!
17 Жовтня 2017 р.
     14 жовтня 2017 року в селі Чепелівка відбулися урочистості з нагоди святкування 500-ї річниці від першої письмової згадки про село.
     Заступник голови районної ради Микола Білик, голова райдержадміністрації Ніла Островська та заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович привітали чернелівчан зі славним ювілеєм.

Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Петра Кізюна – 50!
17 Жовтня 2017 р.
     14 жовтня 2017 року відзначила 50-річчя від дня створення Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Петра Кізюна.
     На святкування знаменної дати разом з педагогічним колективом, учнями та батьками до районного будинку культури завітали заступник голови районної ради Микола Білик, голова райдержадміністрації Ніла Островська, народний депутат України Андрій Шинькович. 

Урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України
17 Жовтня 2017 р.

     14 жовтня 2017 року у м. Красилів, за участю керівників району та міста, учасників АТО, військовослужбовців, представників органів влади, установ, організацій району, релігійних конфесій, учнівської молоді, жителів Красилівщини, відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.


Навіки пам’ять житиме в серцях
13 Жовтня 2017 р.
     13 жовтня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник, голова райдержадміністрації Ніла Островська, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка взяли участь у відкритті та освячені Меморіальних дошок на честь воїнів-патріотів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України, у зоні проведення АТО – Миколи Грабарчука та Руслана Яюса.
     Меморіальні дошки встановили на фасадах Печеської (навчався М. Грабчук) та Дружненської (навчався Р. Яюс) загальноосвітніх шкіл.

15 жовтня – День працівників харчової промисловості
13 Жовтня 2017 р.
     Щорічно у третю неділю жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості.
     13 жовтня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник, голова райдержадміністрації Ніла Островська та міський голова Анатолій Жовтан завітали на ДП «Оболонь  «Красилівське», аби привітати керівництво та трудовий колектив підприємства з наступаючим професійним святом.

Шановні захисники Вітчизни!
13 Жовтня 2017 р.
     Прийміть щиросердні вітання з нагоди величного свята - Дня захисника України, яке відзначається в нашому суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
     Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
     Шановні захисники Вітчизни! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
     Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто бажаєю вам і вашим родинам міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!
     Слава Україні! Слава її героям!
 
З повагою голова ради                                                                  В. Пасічник 

Відбулась двадцять перша позачергова сесія районної ради
12 Жовтня 2017 р.
     Сьогодні, 12 жовтня, об 11 годині, під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника, у великому залі адмінбудинку райради відбулось пленарне засідання двадцять першої позачергової сесії районної ради.
     У роботі пленарного засідання взяли участь: 27 депутатів районної ради із 37 обраних, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, працівники виконавчого апарату районної ради, голови місцевих рад району, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації.

Урочисті збори з нагоди чергового призову до лав Збройних Сил України
10 Жовтня 2017 р.

     09 жовтня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та міський голова Анатолій Жовтан взяли участь у урочистих зборах з нагоди чергового призову громадян України 1990-1997 років народження на строкову службу в жовтні – листопаді 2017 року до лав Збройних Сил України. Захід відбувався на території Красилівського районного військового комісаріату.


Відзначили День села Корчівка
9 Жовтня 2017 р.
     08 жовтня 2017 року територіальна громада с. Корчівки урочисто відсвяткувала День села.
     У святкових урочистостях взяли участь заступник голови районної ради  Микола Білик та заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, народний депутат України Андрій Шинькович і депутат районної ради Сергій Качан

День людей похилого віку
5 Жовтня 2017 р.

     05 жовтня 2017 року, з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, у приміщенні ресторану «Колос» Красилівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для людей похилого віку було організовано урочисті заходи та святковий стіл.


Відбулось засідання комісії з проведення приватизації державного житлового фонду
4 Жовтня 2017 р.
     03 жовтня 2017 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у засіданні комісії з проведення приватизації державного житлового фонду.
     Члени комісії розглянули 6 звернень громадян, 5 з яких задоволено. 

Завершила роботу двадцята сесія районної ради
29 Вересня 2017 р.
    Засідання президії районної ради 29 вересня поточного року стало завершальним етапом у підготовці до пленарного засідання двадцятої сесії районної ради.
     Після засідання президії, у великому залі адмінбудинку під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання двадцятої сесії районної ради.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти
29 Вересня 2017 р.

     28 вересня 2017 року відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти у районному Будинку культури, за участю голови районної ради Василя Пасічника, голови райдержадміністрації Ніли Островської, міського голови Анатолія Жовтана, начальника управління освіти, молоді та спорту Олени Заїки, голови райкому профспілки працівників освіти Володимира Снігура, делегацій від педагогічних колективів району.


Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
28 Вересня 2017 р.

     28 вересня 2017 року, за участю  голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Анатолія Жовтана, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування, під головуванням  голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації.


Відбулося пленарне засідання чергової п’ятнадцятої сесії обласної ради
28 Вересня 2017 р.

     27 вересня 2017 року голова районної ради Василь Пасічник взяв участь у пленарному засіданні чергової п'ятнадцятої сесії обласної ради, яке провів голова облради Михайло Загородний.


Відзначили Всеукраїнський день бібліотек
27 Вересня 2017 р.

     27 вересня 2017 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулися заходи з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек та 95-річчя Красилівської центральної районної бібліотеки.


Проведено чергове засідання районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району
27 Вересня 2017 р.

      27 вересня 2017 року заступник голови районної ради Микола Білик взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району з визначення обґрунтованості та розміру грошової допомоги за вересень 2017 року, яке відбулося у малому залі адмінбудинку районної ради.


Триває підготовка до пленарного засідання двадцятої сесії районної ради
26 Вересня 2017 р.

     26 вересня 2017 року, під головуванням Сергія Андрощука провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань  законності, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.


Розпочала роботу двадцята сесія районної ради
25 Вересня 2017 р.

     25 вересня 2017 року о 10.00 год. під головуванням Анатолія Корчинського працювали постійні комісії районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.


Заходи з нагоди Дня машинобудівника України.
22 Вересня 2017 р.

     22 вересня 2017 року, голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, голова райдержадміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан завітали до машинобудівних підприємств міста на урочистості до Дня машинобудівника та привітали їх колективи із професійним святом.


Знайдено новин: 1630 Показано записи: 0 - 20


Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин